Krása a módaMóda

Nejmodernější dámské polobotky pro jaro 2024

Nejmodernější dámské polobotky pro jaro 2024

Čím jsme starší, tím víc se logicky uchylujeme k pohodlí. A dámské polobotky jsou bezesporu jednou z nejpohodlnějších obuví v celém širém světě bot. Kromě toho dokáží být ale velice moderní! Které budou frčet letošní jaro?

Zářivě bílé tenisky

Bílá barva je neoficiální barvou roku, jak nám již sdělil Valentino v nejnovějším seznamu módních trendů pro rok 2024. A obuv není výjimkou! Oku lahodící modely značek Chloé, Bottega Venetta a Prada dokazují, že v tomto odstínu bude zahaleno vše od lodiček se špičatou špičkou až po mohutné mokasíny a mules až obyčejné tenisky. A jsou to právě bílé tenisky, které můžete vynést skutečně ke všemu. K oblíbeným šatům až po džíny!

Polobotky na platformě

Po měsících, kdy trendům v obuvi dominovaly štíhlé baleríny, je čas, aby se na výsluní dostala objemnější a odvážnější silueta. Ať už máte rádi mokasíny, mules nebo sandály, letos byste se měli poohlédnout po polobotkách na platformě. Ty se obzvláště hodí k letním midi šatům a dodají vašim kouskům nádech vaší vnitřní rebelky, protože kdo říká, že seniorky nemohou být rozpustilé? Koneckonců návrhářka jako Vivienne Westwood nebo podnikatelka a módní ikona Iris Apfel, které je neuvěřitelných 102 let, jsou toho jasným důkazem!

Nahé polobotky

Všichni víme, jakou sílu mají dobré boty. Zatímco mnohé ženy se spoléhají na oblíbený černý pár bot, stojí za to podívat se i na světlejší část barevného spektra, abyste svůj vzhled opravdu osvěžili. Mít tak polobotky v nude odstínu letošní jaro a léto je takřka povinností. Díky nim váš outfit bude působit nadčasově, minimalisticky, univerzálně a především velice trendy! I letos se totiž řídíme pravidlem, že méně je více a brzy uvidíte sami, že se tento typ polobotek dá skvěle stylizovat.

Sportovní tenisky

Ať už jste věrná stoupenkyně značky Nike nebo vyznavačka značky Adidas, není možné, abyste prožili rok 2024 bez těchto bot. Sportovní styl patří letos k obrovským trendům, a k nim neodmyslitelně patří i sportovní tenisky. Pokud nevíte, které volit, vsadit můžete na jemnější, neutrální a méně agresivně kontrastní odstíny. Jako módní redakce vás můžeme ujistit, že sportovní tenisky v těchto barvách budete moci vynést k jakémukoli outfitu, který jste si pro daný den přichystali.