Horoskopy

Nejlepší znamení zvěrokruhu v posteli: 3 favorité, se kterými se v ložnici nudit nebudete

Nejlepší znamení zvěrokruhu v posteli: 3 favorité, se kterými se v ložnici nudit nebudete

Postelové hrátky nás baví a užíváme si je do sytosti. Pokud to dvojici klape za dveřmi ložnice, je to na dobré cestě. Přemýšlíte, jaká jsou nejlepší znamení zvěrokruhu v posteli? S kým se rozhodně nudit nebudete? A kdo vás po milostné stránce vynese až do sedmého nebe?

 3 nejlepší znamení zvěrokruhu v posteli

Některá znamení mají k sexu o něco blíže nežli ta ostatní. Pojďme se společně podívat na tři nejlepší znamení zvěrokruhu v posteli, se kterými si to zaručeně užijete.

  • Lev
  • Štír
  • Beran

Lev

O lidech narozených ve znamení Lva se moc dobře ví, že jsou to vůdčí osobnosti, které mají rády navrch. Platí to v životě obecně a v posteli zrovna tak. Za dveřmi ložnice jsou tito lidé rádi dominantní, na druhou stranu ale zbožňují, pokud nešetříte chválou a lichotkami.

Lvi se v posteli ničemu nebrání – jak se říká, jsou pro každou špatnost. Překvapí vás něžným milování, zaskočí vás pouty nebo hrátky s peříčky. S tímto znamením zvěrokruhu sex nikdy není nuda, protože nikdy nevíte, čím vás Lev dostane tentokrát.

Štír

Mezi nejlepší znamení zvěrokruhu v posteli patří také Štíři. Jsou to lidé velmi smyslní a vášniví. V posteli se dokážou pořádně odvázat, rádi zkouší nové věci a na stereotyp je zrovna neužije. Nejenže jsou vášniví a smyslní, ale zároveň i velmi inteligentní a dobře vědí, co v posteli chtějí.

Natrefíte-li na Štíra v posteli, můžete se spolehnout, že to bude jízda. Zahrne vás něžností, má ale blízko i k lehce drsnějšímu milování. Tito lidé rádi dávají a rozmazlují svého partnera, milují ale zrovna tak i to, když partner rozmaluje je.

Beran

I když Berany kdovíjak neužije na předehru, milování se věnují s maximálním nasazením. Dostanete-li se do postele s člověkem narozeným ve znamení Berana, pak rozhodně něco zažijete. Nebojí se dát jasně najevo, že na to mají chuť, v posteli jsou to oni, kdo je ten aktivnější a rádi určují tempo.

Beranům je po chuti romantické milování i drsnější sex. Jakmile něco chtějí, tak si o to řeknou, nechodí kolem horké kaše.