DalšíKrásaNehty

Nejlepší velikonoční nehty: Tipy na tvary i barvy

Nejlepší velikonoční nehty: Tipy na tvary i barvy

Konečně je jaro a my se těšíme z jarních barviček. Jaro s sebou přináší i nádherné velikonoční svátky. Pojí se s nimi hravé a veselé barvy a motivy. Proč veselými a hravými barvami či motivy neodít i vaše nehty?

Jaké motivy a barvy použít na velikonočně zdobené nehty?

Kromě jarních barev to mohou být motivy velikonočních kraslic, kuřátka, zajíčci nebo třeba květinové motivy. Vždyť i květiny k těmto nádherným svátkům jara patří. Vzhledem k tomu, že velikonoční motivy vyžadují velkou dávku zručnosti, můžete použít i samolepky na nehty. Zajímavý design nabízejí nehty, které připomínají obarvená kropenatá vajíčka.

Jedna barva

Pokud nepatříte zrovna mezi vyznavačky různých motivů, můžete si vystačit s jednotlivými odstíny barev. Mezi barvy jara a Velikonoc patří tradiční odstíny pastelově růžové,jemně fialové, žluté, zelené, mentolové, oranžové nebo blankytně modré. Můžete si takto nechat vytvořit trendy barevnou francouzskou manikúru nebo styl ombré. Tu může doplnit malůvka ve stylu vaječné skořápky.

S velikonocemi se pojí i čokoláda. Proč si ji tedy nevykouzlit i jako barvu vašich nehtů. Na výběr máte hned několik různých odstínů hnědé. Nebo můžete kombinovat všechny dohromady.

Květinové motivy

Jak již bylo řečeno výše, Velikonoce však nepředstavují pouze vajíčka, zajíčky nebo kuřátka.. Velikonoční čas je dobou, kdy se objevují na záhonech a v přírodě různé květy. Trendy tedy budete i v případě, že si na nehty necháte namalovat drobná kvítka.

Tipy pro vás – velikonoční vodolepky

Pokud zrovna neoplýváte malířským talentem, ale chcete ladit s Velikonocemi, vyzkoušejte luxusní vodolepky, které snadno aplikujete na nehty. K dostání jsou kuřátka, vajíčka nebo zajíčci. Každá vodolepka dokonale oživí vaši velikonoční manikúru. Po aplikaci vodolepek je stačí zafixovat průhledných zakončovacím lakem nebo pomocí fixačního UV lesklého gelu.

Jaké tvary použít na velikonočně zdobené nehty?

Nechte si svoje nehty vytvarovat do tvaru vajíčka. Jedná se o kuželové nehty, které budou k velikonocům trendy a dokonale budou ladit s pastelovými barvami jara. Klasiku představuje kulatá i rovná francouzská manikúra.