KrásaKrása a móda

Nejlepší sprchový gel z drogerie: 5 tipů na levné a kvalitní

Nejlepší sprchový gel z drogerie: 5 tipů na levné a kvalitní

Už vás trochu nudí sprchový gel, který máte ve sprchovém koutu? Cítíte, že by to chtělo změnu?Zajděte si do drogerie pro nový. Poradíme vám, jaké sprchové gely jsou levné a přitom kvalitní. Z našeho seznamu si určitě vyberete.

Balea sprchový gel let’s get COZY

Zajděte do Dm drogerie a sáhněte do regálu pro Balea sprchový gel let’s get COZY. Na obale výrobku se k sobě tulí dva roztomilí tučňáci a aby jim nebyla zima, omotali se červenou šálou. Sprchový gel má krásnou zimní vůni, ideální pro toto období. Vhodný je i pro citlivou pokožku a neobsahuje žádné mikroplasty.

Dove deeply nourishing sprchový gel

Potřebuje vaše pokožka intenzivní hydrataci? Pak je pro vás jako dělaný Dove deeply nourishing sprchový gel. Díky technologii NutriumMoisture™ bude vaše pokožka jemnější a hebčí už po prvním použití. Sprchový gel navíc obsahuje jemné čistící složky a pokožku důkladně čistí.

Palmolive Naturals sprchový gel Olive & Milk

Sametově hebkou pokožku budete mít i po použití gelu Palmolive Naturals, který obsahuje mléko a výtažky z oliv. Zatímco mléko se stará o pokožku a zanechává ji jemnou a hladkou, výtažky z oliv jsou ve sprchovém gelu kvůli tomu, aby příjemně voněl.

NIVEA sprchový gel Coconut & Jojoba Oil

NIVEA sprchový gel s kokosem a jojobovým olejem pečuje o pokožku a zabraňuje jejímu vysušování. Nenarušuje přirozenou mikrobiální vrstvu pokožky. Krásně voní po kokosu a jako bonus obsahuje vitamín C a E.

WELEDA sprchový gel Aroma Shower Comfort

Je libo trochu přírody? Vyzkoušejte certifikovanou přírodní kosmetiku Weleda. Je šetrná nejen k přírodě, ale i k pokožce. WELEDA sprchový gel Aroma Shower Comfort navíc obsahuje extrakt z badyánu, vanilky a citroníku a také slunečnicový olej.