Horoskopy

Dnešní horoskop – úterý 21.11.2023. Býk se bude chtít vrátit ke staré lásce, Lev může získat nové přátele

Dnešní horoskop – úterý 21.11.2023. Býk se bude chtít vrátit ke staré lásce, Lev může získat nové přátele

Beran

Dnešek je ideální pro tvůrčí plány. Nebojte se realizovat své projekty, i ty nejoriginálnější. Uvidíte, že se k vám připojí spousta jiných lidí. Pokud vás sužují důsledky starých zranění, dnes se můžete zaznamenat obrovské zlepšení vztahu. V osobním životě budete pociťovat podezíravost. Váš partner to může nést velice těžce a je možné, že z toho vzniknou konflikty. Chcete-li se jim vyhnout, nechte si svá obviňování pro sebe. Postarejte se o drobné opravy v domácnosti.

Býk

Můžete se spolehnout na to, že záležitosti týkající se dobré komunikace, budou vyřešeny. Můžete se seznámit s novými lidmi nebo potkáte staré přátele, se kterými jste se už dlouho neviděli. Neodmítejte pozvání na akci ve společnosti, osud vám připraví příjemné překvapení. Nezadaní, může vás to táhnout k bývalému partnerovi. Jediný způsob, jak zjistit, jestli má cenu slepovat vztah, je zkusit to znovu. Buď to vyjde, nebo si vzpomenete, proč jste se vlastně rozešli.

Blíženci

Mezi ostatními lidmi se těšíte velké oblibě. Věnujte pozornost nejenom jejich, ale také svým potřebám. Jinak můžete skončit totálně vyčerpaní. Máte na sebe přehnané nároky. Dnes je ale zbytečné pokoušet se o dokonalost. Odpusťte si drobné nedostatky. Je dobré zaměřit se na relaxační procedury, které mají za úkol hydrataci pokožky. Tyto totiž budou mimořádně účinné. Díky své schopnosti udělat kompromis se můžete vyhnout nejednomu konfliktu.

Rak

Dnes dostanete možnost lépe porozumět sami sobě. Snažte se neztratit pozitivní přístup. Umíte všechny problémy a neúspěchy chápat v tom dobrém. Pokud si nenecháte zkazit náladu, zažijete skvělý den. Můžete mít pocit, že lidé kolem vás jsou příliš lhostejní. Možná to nebude jejich přístupem, ale tím vaším. Pokuste se proto nechat si své pocity frustrace uvnitř. Můžete být zranitelnější, než je obvyklé. Nenechte se ale vyprovokovat k činu pod vlivem emocí.

Lev

Dnes prostě musíte komunikovat! Jakákoli situace vás ponouká k tomu, abyste oslovili i neznámé osoby. Vzhledem k tomu, že váš osobitý šarm ostatní lidi velice přitahuje, můžete dnes získat nové přátele. Dejte na svou intuici, protože ta vás může zavést na správné místo ve správný čas. Můžete tak získat nové příležitosti. Nehledejte na svém partnerovi jeho chyby a zaměřte se na jeho pozitivní vlastnosti. Díky tomu můžete zažít romantický večer.

Panna

Budete toužit po společnosti. Nevyhýbejte se proto společenským událostem, vyrazte do divadla nebo do kina. Nebuďte pasivním pozorovatelem, ale aktivně se účastněte na tom, co se kolem vás děje. Velmi dobré účinky budou mít zkrášlující procedury typu maska na obličej nebo na vlasy. Nepodléhejte nostalgii. Od smutku vás může osvobodit čas, který strávíte se svými dětmi nebo rodinou. Neurážejte se, pokud jste vystaveni kritice. Konstruktivní kritika vás může posunout vpřed.

Váhy

Dnes se můžete spolehnout na své vůdčí schopnosti, nenarazíte na žádné překážky. Začněte si více důvěřovat a prosazujte své nápady. Je pravděpodobné, že budou přijaty vlídně, ne-li dokonce s nadšením. Dejte si pozor na marné naděje, zejména ty, které se týkají vašeho vztahu. Vaše emoce jsou velice silné, nepodléhejte jejich vlivu. Nevyplatí se ale ani je potlačovat. Uvědomte si, co cítíte a snažte se své emoce zpracovat. Pomůže vám meditace.

Štír

Můžete zažít příjemná setkání s osobami, se kterými jste se už dlouho neviděli. Zjistíte, že si máte stále co říct. Když se vám nedaří, nepropadejte depresím. Vezměte to s humorem. Z chyb se poučte, ale příliš se nebičujte. Důvěřujte své intuici, díky ní budete vědět, co máte v dané situaci dělat. Dnes máte mimořádnou šanci udělat důležitá rozhodnutí. Umíte totiž uvažovat dopředu a zvážit důsledky svých činů. Můžete se vyhnout mnohým problémům. Nebojte se změn.

Střelec

Pociťujete obrovské množství energie, a proto se nijak neomezujte. Dělejte to, po čem vaše srdce touží. Můžete zajít na koncert nebo gurmánskou večeři. Důležité je splnit všechno, co jste si na dnešek naplánovali. Naslouchejte názorům a přáním členů rodiny. Jste nadmíru citliví, umíte se vcítit do pocitů ostatních. Nebojte se dávat lásku. Budete mít chuť věnovat se novému uspořádání své domácnosti. Žádné dramatické změny to nebudou, i tak ze sebe budete mít dobrý pocit.

Kozoroh

Dnešní den bude hektický, vy jej ale hravě zvládnete. Víte, jak se máte zachovat v jakékoli situaci. Umíte navazovat nové kontakty, což vám může prospět v osobním i pracovním životě. Spolehněte se na své vnitřní pocity, ty vám ukážou, komu můžete důvěřovat, a od koho se raději držet dál. Nečekejte, že k vám změny přijdou sami. Je třeba projevit určitou aktivitu. Pokud tedy chcete něco změnit, je třeba udělat první krok.

Vodnář

Musíte komunikovat, abyste všechno zvládli podle plánu. To vás může stát přemáhání, protože právě dnes byste si nejraději někam zalezli a byli sami. Zapomeňte na starosti a problémy, zbytečně vás odvádí od toho, co je důležité. Nezadaní, vyplatí se vám komunikovat s opačným pohlavím. Máte šanci udělat dobrý dojem na kohokoli. Zadaní, toužíte po romantice. Nečekejte, že váš partner něco zorganizuje. Vezměte věci do svých rukou.

Ryby

Máte schopnosti zlepšit vztahy kolem vás. Pokud na pracovišti nebo i v soukromém životě existuje určité napětí, neignorujte ho. Snažte se zjistit důvody, proč tomu tak je. Nevyhnete se upřímné komunikaci. Budete se cítit dobře ve společnosti svých přátel. Uspořádejte pro ně posezení nebo si jen zajděte na skleničku. Toužíte po tom, abyste mohli vyjádřit svou kreativitu. Můžete se zaměřit na změnu svého účesu nebo šatníku.