KrásaKrása a módaNezařazené

Vyhlašujeme nejlepší parfémy pro jaro 2024

Vyhlašujeme nejlepší parfémy pro jaro 2024

Milujete vůni květin? Pak je jaro určitě vašim oblíbeným ročním obdobím. Oblečte jarní outfit, použijte lehký a svěží parfém a hurá ven. Poradíme vám, jaké konkrétní parfémy by ve vaší sbírce neměly chybět.

Maison Margiela Replica Flower Market

Tato květinová toaletní voda je inspirována atmosférou květinových trhů. I ona je plná vůní a barev stejně jako celý květinový trh. Nejprve ucítíte svěží vůni zelených lístků a poté frézii, tuberózu, jasmín a mayskou růži. To vše podtrhuje vůně broskve, dubového mechu a cedrového dřeva.

S.Oliver Follow Your Soul toaletní voda

Patříte mezi svobodomyslné romantické ženy, které jsou rády v pohybu a nerady se nechávají svazovat konvencemi? Pak vyzkoušejte vůni S.Oliver Follow Your Soul. Základem vůně je cedrové a santalové dřevo, srdcem růže, jasmín a magnólie. Hlavu parfému tvoří citron, růžový pepř a černý pepř.

Chloé Roses De Chloé

Chloé Roses De Chloé je vůně světoznámé značky, která vás zcela jistě nezklame. Nejprve ucítíte svěží akordy bergamotu a citrónu, poté exotické liči. Následně se rozvine vůně damašské růže, která bude obklopena vůní broskve, černého rybízu, jablka, magnolie a cedru.

Jimmy Choo Floral

Hledáte květinovou ovocnou vůni, která vás omladí? Pak jste na správně adrese. V toaletní vodě Jimmy Choo Floral najdete svěží bergamot, nektarinku, magnólii, sladký hrachor i meruňkové květy. Vůně je vhodná především pro mladé slečny nebo pro dámy, které touží být o pár let mladší.

Versace Bright Crystal

Versace Bright Crystal je čistá a smyslná vůně pro pravé ženy. Pokud k ní přivoníte, ucítíte nejprve výrazné akcenty citrusových plodů yuzu a poté tóny granátového jablka. Nakonec se rozvine květinová vůně (pivoňka, magnólie, lotosový květ).