Horoskopy

Nejkrutější znamení zvěrokruhu: 5 největších padouchů 2024

Nejkrutější znamení zvěrokruhu: 5 největších padouchů 2024

Jaká jsou nejkrutější znamení zvěrokruhu? Na koho byste si ve svém životě měli dát pozor? Odhalte společně s námi pětici největších kruťasů. Možná některé z nich máte ve svém okolí a ani nevíte, co jsou vlastně zač.

Znáte nejkrutější znamení zvěrokruhu?

Každé znamení zvěrokruhu má své světlé i stinné stránky. My se dnes společně podíváme na ta znamení, kterým bylo dáno do vínku, že jsou často zlí, sarkastičtí a mnohdy to vypadá, jako by jim pod hrudním košem netlouklo srdce. Mezi nejkrutější znamení patří:

  • Štír
  • Kozoroh
  • Rak
  • Lev
  • Beran

Štír

Na pomyslném žebříčku by se lidé narození ve znamení Štíra usadili na samotném vrcholu. Štíři jsou na první pohled okouzlující, ale umí s lidmi manipulovat tak, aby je dostali přesně tam, kam potřebují. Nemají empatii ani soucit. Jdou si za svým, i když to znamená, že musí tzv. kráčet přes mrtvoly.

Kozoroh

O těchto lidech se ví, že jsou falešní, i když se navenek tváří jako spořádaní čestní lidé. Jakmile jim překazíte plány, pak vám to dají pořádně sežrat. Kdo se jim jednou znelíbí, už od nich druhou šanci nedostane. Kozorozi jsou pasivně agresivní, mají jízlivé podmínky a dokážou ublížit slovem. A vyžívají se v neštěstí druhých.

Rak

I když jsou Raci emotivní, bohužel propadají hysterickým výlevům. Nebojí se druhým lidem říci, co si myslí – tzv. co na srdci, to na jazyku. Právem tak patří mezi nejkrutější znamení, neberou si servítky. Raci jsou v jádru hodní, ale nesmíte si s nimi zahrávat. Jakmile jim jdete do cesty, nebudou se s vámi párat.

Lev

Lidé narození ve znamení Lva jsou okouzlující, milí a charismatičtí. Mají ale stinnou stránku a tou je jejich dobře schovávaná krutost. Jakmile raníte jejich ego, které nemají malé, pak se z nich stanou pyšní nepřátelé, kteří nemají slitování. Neumí odpouštět.

Beran

Mezi nejkrutější znamení patří i Berani. Ubližují druhým v afektu, nejčastěji v hádkách, kdy pro ošklivá slova nejdou daleko. Propadají výbuchům vzteku, během kterých si tzv. nevidí do pusy. Terorizují své okolí svými náladami a běda, jak není po jejich.