Další

Nejkrásnější svatba v ČR: 5 tipů na skvělá místa

Nejkrásnější svatba v ČR: 5 tipů na skvělá místa

Slyšíte znít svatební zvony, víte přesně, jak budou vypadat vaše svatební šaty, ale stále nemáte ani ponětí, kde se vdávat? Naštěstí pro vás máme tip na skvělá svatební místa. Vybere si každý.

P.S. Věděli jste o tom, že ta nejkrásnější svatební místa mají plno dlouho dopředu? S rezervací termínu tedy neváhejte.

Luxusní svatba na zámku Chateau Mcely

Svatbu zaplatí rodiče? Toužíte po luxusním prostředí, svatbě jako z pohádky a komfortu? Pak je pro vás Chateau Mcely tou pravou volbou. Uspořádat můžete jarní svatbu se stovkami narcisek a tulipánů, letní svatbu venku, podzimní svatbu uprostřed barevných stromů či svatbu zimní s vánoční atmosférou a osvětleným zámkem a parkem se 7 500 žárovkami.

Statek se stodolou u Hradce Králové

Ve Lhotě pod Libčany poblíž Hradce Králové se nachází perfektní svatební místo, kde můžete uspořádat svatbu podle svých představ. Svatební obřad lze uspořádat venku či ve svatebně vyzdobené stodole, svatební dekorace vám tu mile rádi zapůjčí. K dispozici je i vnitřní sál, hřiště pro děti či pokoje pro svatební hosty.

Chata U Zmrzlýho v Herlíkovicích

Je libo svatbu na horách? Zkuste chatu U Zmrzlýho přímo na sjezdovce v Herlíkovicích. Uspokojí milovníky přírody, vášnivé lyžaře i všechny, kteří mají rádi krásné výhledy do okolní krajiny. K dispozici je restaurace, terasa, ubytování i vířivka pro novomanžele.

Villa Richter a výhled na celou Prahu

Villa Richter se nachází poblíž Pražského hradu a jedná se o místo s jedinečným geniem loci. Místo nabízí soukromí a zároveň odtud máte Prahu jako na dlani. Svatební obřad lze uspořádat ve vinici, svatební fotografie fotit na vyhlídkové terase. Čeká vás tu mimo jiné i špičková gastronomie šéfkuchaře Stephena Senewiratne.

Svatba na vodě? Vranovská přehrada!

Patříte-li mezi milovníky vody, určitě se vám bude líbit představa svatby přímo na vodě. Loď Pařník kotví na břehu Vranovské přehrady a svatbu zde bez problémů můžete uspořádat. Obřad se může konat přímo na lodi, přilehlé pláži či na mostě.