Krása a módaVlasy

Jak zamaskovat kouty: 2 tipy pro ženy + 2 rady, které mohou pomoci

Jak zamaskovat kouty: 2 tipy pro ženy + 2 rady, které mohou pomoci

Rozhodně není pravda, že kouty trápí pouze muže. Chybějící vlasy v koutech čela jsou sice problémem, který mnohem častěji řeší pánské pokolení, nicméně i některé ženy se s tímto estetickým nedostatkem potýkají. A samozřejmě je trápí. Hledají proto způsoby, jak zamaskovat kouty, aby tento nedostatek nebyl tolik na očích.

Jak zamaskovat kouty?

Patříte k ženám, které řeší odhalující se kouty? Jistě vás tento problém trápí, snižuje vám sebevědomí, ovlivňuje, jak samy sebe vnímáte a jak se samy sobě líbíte. Naštěstí jsou způsoby, jak zamaskovat kouty.

  • Vhodný střih vlasů
  • Ofina

Vhodný střih dokáže hodně schovat

Pokud se potýkáte s kouty, může vám pomoci určitý střih vlasů, který tento problém zamaskuje. Střih vlasů by měl být takový, aby vlasy přesahovaly přes čelo v místě, kde se tvoří kouty. Vsaďte na postupně sestříhané vlasy, které navíc působí i velmi moderně.

Ofina

Tím možná nejjednodušším způsobem, jak zamaskovat kouty, je nechat si ostřihnout ofinu. Ta totiž dokáže schovat nejen kouty, ale třeba i vysoké čelo – i to je totiž problém, který trápí mnoho žen. Ofina je sice radikální zásah do vizáže, ale pořád lepší zvykat si na ofinu, nežli se stydět za kouty, nemyslíte?

2 rady, které by vám mohly pomoci

Zamaskovat kouty střihem nebo ofinou je jedna věc. My pro vás máme ještě dvě rady, které by se ve vašem případě mohly hodit.

  • Nastřelení vlasů
  • Aktivátor vlasových kořínků

Nastřelení vlasů

Když se řekne nastřelení vlasů, mnoho žen si představí poloplešaté muže v krizi středního věku, kteří zatouží po bujné kštici. Jsou to samozřejmě jen úsměvné představy, pravdou je, že nastřelení vlasů mohou využít i ženy. Vlasy se aplikují tam, kde chybí.

Aktivátor vlasových kořínků

Na trhu se dají pořídit prostředky, které podpoří růst vlasů. Jde o aktivátory vlasových kořínků, výsledky se dostaví zpravidla po několika týdnech až měsících užívání.