Krása a módaMóda

Nejhorší rifle pro zimu 2024: Podle módních poradců tyhle nenoste

Nejhorší rifle pro zimu 2024: Podle módních poradců tyhle nenoste

Denim je nesmrtelný a v šatníku ho má pravděpodobně každá žena. Nosí se denimové kalhoty, denimové bundičky i džínové sukně a šaty. Víte však také, co se nenosí? Prozradíme vám, jaké rifle jsou out.

Módní trendy a jak se v nich vyznat

Módní trendy se každou chvíli mění. Jeden rok jsou moderní skinny jeans, další rok se zase nosí džíny široké. Zatímco loňský rok patřil džínám s vysokým pasem, ten letošní se ponese v duchu bokových kalhot. Jak se v tom vyznat? Snadno. V první řadě je nutné si uvědomit, že módní trendy nejsou vše.

Co tedy nosit? Oblékejte se podle toho, jaký máte typ postavy a podle toho, co vám sluší. Máte větší bříško? Rozhodně si neberte bokovky, které se letos nosí, ale sáhněte po džínách s vysokým pasem.

Úzké džíny

Volné a široké kalhoty se letos nosí a stejně tak i slimky – tedy úzké kalhoty s rovnými nohavicemi. Pozor ale, nepleťte si slimky se skinny jeans, které se směrem ke kotníkům zužují. Skinny jeans se sice nosí, ale nějak zvlášť moderní nejsou. Na jejich velký návrat teprve čekáme.

Roztrhané džíny

V roztrhaných džínách vám v zimě bude nejen zima, ale ani v nich neuděláte příliš parády. Nenosí se. Tento rok je trendy quiet luxury (tichý luxus), který cílí na kvalitní a jednoduché kousky. Nosí se elegantní móda.

Cargo jeans

Kapsáče (ať už v jakékoliv podobě) se nosily vloni, ale letos příliš moderní nejsou. In jsou jednodušší kalhoty s čistými liniemi. Kapsy ani nejrůznější ozdoby neletí. Stejně tak není in ani vyšisování.

Modré džíny

Dejte letos modrému denimu sbohem a pořiďte si džíny barevné. Nosit se budou džíny červené, hnědé, šedé i leopardí. Nebojte se experimentovat. Když kalhoty dobře zkombinujete, budete vypadat přímo úchvatně.