Další

Manžel ji přemluvil do trojky a zničila si manželství. Co se stalo?

Manžel ji přemluvil do trojky a zničila si manželství. Co se stalo?

Mnoho partnerů zatouží po určité době ve vztahu po změně. Chtějí si okořenit sexuální život, a tak spolu sledují porno nebo zkouší různé sexuální pomůcky. Část z nich se odhodlá k tomu, že vyzkouší výměnu partnerů nebo sex ve třech. Experimentovat se rozhodla i Veronika. Co se stalo?

Příběh paní Veroniky

Veroniku (50) k sexu ve třech přemluvil manžel. Argumentoval tím, že po dvaceti letech manželství už mu sex nepřijde tak zábavný jako dřív. Toužil po něčem novém a vzrušujícím. Veronika nakonec souhlasila a dohodla se se svou nazadanou kamarádkou, že k nim jednou večer přijde. To byl však začátek konce. 

Ze začátku bylo vše skvělé. Manžel, Veronika i kamarádka byli spokojeni a sex ve třech si užívali. Pak ale Veronika přišla na to, že jsou dny, kdy společný sex probíhá bez ní. Manžel přiznal, že se do kamarádky zamiloval. Odešel a Veronika zůstala sama. 

Sex ve třech

O sexu ve třech sní ve většině případů muži. Představují si, jaké by to bylo milovat se se dvěma ženami zároveň. Když fantazie trvají příliš dlouho, muži je vysloví nahlas. Co se stane, když partnerka s jejich nápadem souhlasí a k sexu ve třech opravdu dojde?

Zpočátku se jedná o příjemné zpestření sexuálního života. Spokojen může být muž i žena. Sex je opět zábavný a ze vztahu mizí nuda. Postupem času (v některých případech ihned) však může dojít k problémům. Objeví se zklamání (sex ve třech není podle představ zúčastněných), žárlivost (někdo z partnerů se cítí odstrčený). Narušena může být i důvěra (lidé se často ptají: „Co když mě příště ze sexu vynechají?“).

Zajímavost: Sex ve třech praktikují ve stejné míře muži i ženy a během života ho zažije asi třetina lidí. S věkem výskyt sexu ve třech roste (páry mají větší potřebu oživit svůj sexuální život.)

Kde je problém?

Lidé spolu obvykle žijí v páru a má to svůj důvod. Trojka je liché číslo a často představuje problém. Jeden je vždy jakoby navíc. Dva lidé k sobě mohou mít blíž a třetí člověk pak stojí stranou. Pokud se stane, že stranou stojí jeden z partnerů (manželů) nebo se dokonce objeví nová láska, problém je na světě. Sex ve třech tedy může vést až ke konci vztahu.

Lze tedy sex ve třech doporučit? Ano i ne. Trojka může manželství zachránit (oživit sexuální život a celkově zažehnout novou jiskru), ale také zničit. Vždy si tedy pečlivě rozmyslete, zda se do něčeho podobného pustíte. Pokud ano, důkladně s partnerem (a posléze i s třetí osobou) vše proberte.

Pravidla pro sex ve třech

  • 1. Určete si jasná pravidla (Řekněte si, jaká jsou vaše očekávání, co je povoleno a co zakázáno.)
  • 2. Vyvarujte se žárlivosti (Pokud už teď bojujete s žárlivostí, do sexu ve třech se raději ani nepouštějte. Žárlivost je během milostných hrátek ve třech naprosté tabu, všechno totiž zkazí.)
  • 3. Nesrovnávejte! (Nehodnoťte, nesrovnávejte, mlčte o tom, co ten druhý dělal lépe než váš partner.)