Horoskopy

Nejhnusnější znamení zvěrokruhu: tato 3 si držte od těla!

Nejhnusnější znamení zvěrokruhu: tato 3 si držte od těla!

Hnusný může být člověk jak po vnější stránce, tak i po té vnitřní. Pokud jste právě vy přišli na svět v době, kdy obloze vládlo to nejhnusnější znamení zvěrokruhu neklesejte na mysli. Naše datum narození přece nedefinuje, jací jsme a kým se v životě staneme. Astrologové však věří, že naše nebeské znamení nám všem dává do vínku jisté vlastnosti a schopnosti. Je však pouze na nás, jak s tímto vrozeným kapitálem nakonec naložíme. Jaká tedy je to vůbec nejhnusnější znamení zvěrokruhu? Zařadit mezi ně můžeme:

  • Štíry
  • Ryby
  • Blížence.

Pojďme si blíže rozebrat charakteristiku každého z těchto znamení a podívat se na to, proč patří mezi ty nejhnusnější!

Štír (24. října – 22 listopadu)

Štíři jsou známí svou úskočnou povahou. Na jejich slovo se rozhodně nelze spolehnout a můžete si být prakticky jistí, že vás v nestřeženém okamžiku bodnou do zad. Jsou nevyzpytatelní a nikdy si nemůžete být jistí jejich názory. Kolega Štír bude pravděpodobně vaší noční můrou, a také soužití s člověkem narozeným ve znamení Štíra provází samé těžkosti.

Ryby (20. února – 20. března)

Ryby jsou sice oproti Štírům povahově skuteční miláčci a jen velmi těžko s nimi přijdete do křížku, jejich zevnějšek jim už tak dobrou reklamu nedělá. Jsou známé kvůli své nedostatečné péči o vzhled a zevnějšek. Především muži narození ve znamení Ryb mívají problém s čistotou. Může se kolem nich dokonce linout nepříjemný zápach, kvůli němuž se ostatní raději drží v úctyhodné vzdálenosti. A právě proto mají ryby potíže udržet si fungující mezilidské vztahy.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci se sice na první pohled mohou zdát jako naprosto perfektní, vtipní, milí a oblíbení. Po čase však zjistíte, že jde o chorobné lháře, kteří se řídí podle hesla „Slibem neurazíš“. Na jejich slovo se opravdu nelze spolehnout. Vynikají v přetvářce, naopak upřímnost je jim cizí. Často se pohybují na hraně zákona, a pokud je nachytáte při něčem pochybném, zachování se k vám skutečně hnusně.