KrásaKrása a móda

Nejlevnější kosmetika: 5 dostupných značek

Nejlevnější kosmetika: 5 dostupných značek

Nejlevnější kosmetika nemusí vždy nutně znamenat, že jde o produkty, které nefungují a které za nic nestojí. Možná nepatříte k ženám, které jsou ochotné za kosmetiku utrácet spoustu peněz. Proto je nejlevnější kosmetika něco, co vás zajímá.

Nejlevnější kosmetika = nekvalitní produkty?

Mnoho lidí si slovo „nejlevnější“ automaticky spojuje s něčím špatným a nekvalitním. Ne vždy tomu ale tak je. A právě nejlevnější kosmetika může být krásným důkazem, že i produkty stojící pár korun mohou skvěle fungovat.

Značky, které nestojí svět

Na které značky kosmetiky se můžete spolehnout a které vám zároveň neudělají vítr v peněžence? Mezi levné kosmetické značky patří:

  • Essence
  • Catrice
  • Jenny Iane
  • Technic makeup
  • Makeup Revolution London

Essence

Pokud navštívíte kamennou drogerii, nemůžete odejít, aniž byste si nevšimli přeplněného regálu s produkty značky Essence. Na výběr máte vše od rtěnek a balzámů přes konturky a oční stíny až po řasenky a mnoho dalšího.

Catrice

Nejlevnější kosmetika na trhu je určitě i ta, která nosí značku Catrice. Pestrý sortiment a rozumné ceny se postaraly o to, že tahle značka patří mezi nejoblíbenější. I zde najdete pudry, rtěnky, tvářenky nebo make-upy.

Jenny Iane

Jenny Iane je česká firma, která možná na první pohled působí nenápadně, ale i oni vám mají co nabídnout. Co se cen týče, produkty se pohybují okolo stokoruny, což je na kosmetiku příjemné kvality dost dobrý poměr.

Technic makeup

Pokud je vaším cílem nejlevnější kosmetika, kterou můžete pořídit na internetu, pak za zmínku stojí i Technic makeup. Vybírat můžete mezi rtěnkami i paletkami očních stínů. Cenově se zde produkty pohybují od několika desítek korun do pár stovek.

Makeup Revolution London

Makeup Revolution je značka, která je oblíbená nejen tady u nás, ale popularitě se těší napříč celým světem. Produkty jsou kvalitní a přitom cenově nevychází nijak zvlášť draho. Dokážou tak uspokojit ty z vás, které žádají kvalitu za rozumný peníz.