Další

Nejhezčí toustovače a sendvičovače: 3 tipy na nádherné produkty

Nejhezčí toustovače a sendvičovače: 3 tipy na nádherné produkty

Chybí vám inspirace pro snídani, svačinu či večeři? A co třeba toasty. Připravíte je během chvíle a variant, jak je upravit, je nespočet. Můžete si připravit toasty slané i sladké a různé kombinace se vám rozhodně neomrzí. Dají se jíst teplé i studené. Šikovnými pomocníky pro jejich přípravu jsou toustovače a sendvičovače. Přinášíme vám inspiraci pro jejich nákup.

Eta Sorento 3151

Tento praktický elektrický sendvičovač nabízí velmi bohatou výbavu. Disponuje čtyřmi výměnnými deskami, díky kterým snadno vyrobíte sendviče trojúhelníkové, ve tvaru lastury nebo vaflí. Vítaná je i deska umožňující grilování. Vyzkoušejte připravit třeba panini, opečte si topinky nebo ugrilujte maso k obědu. Díky nepřilnavému povrchu pokrmy nepřipálíte. Protiskluzové nožičky, kterými je opatřený, zabraňují jeho posouvání po pracovní desce. Signalizaci pro připravený stav ukazuje rozsvícením zelené kontrolky. Uvedení do provozu zase oznamuje rozsvícené červené světélko.

Při skladování nezabere mnoho místa, neboť jej můžete uložit také ve svislé poloze. Je tedy ideální volbou i do kuchyně, kde není místa nazbyt. Sendvičovač má velmi elegantní design. Je vyrobený z plastu v kombinaci s prvky vyrobenými z nerezu. Díky tomu působí velmi elegantně a hodí se i do moderní nebo minimalistické kuchyně.

Tefal SM 155212

Sendvičovač Tefal SM 155212 je vyrobený tak, aby pomáhal při přípravě lahodných sendvičů různorodých chutí. Zajisté uvítáte nepřilnavý povrch, který brání připečení jednotlivých ingrediencí. Také jeho čištění je díky tomu velmi snadné. Světelný indigátor vám oznámí, kdy je sendvičovač připravený a vy tak můžete vytvářet lahodné sendviče neopakovatelných chutí.

Velkou výhodou jsou jeho menší rozměry, díky kterým jej budete moci snadno skladovat. Vejde se tedy i do kuchyně menších rozměrů. Práce se sendvičovačem je snadná a bezpečná a to také díky zámkové západce a izolaci na rukojeti.

Sencor SSM 9940

Pochutnávejte si na zapečených dobrotách, které snadno a rychle připravíte s se sendvičovačem Sencor SSM 9940. Díky výměnným deskám si v pohodlí domova připravíte toasty, panini nebo sladké vafle.

Tento sendvičovač disponuje hned čtyřmi vyměnitelnými pečícími plochami umožňujícími přípravu různých druhů pečiva. Vzhledem k tomu, že jsou všechny desky vyrobené z nepřilnavého materiálu, pečivo se na ně nepřipálí a sendvičovač velmi snadno vyčistíte. Desky jsou nadstandardně veliké a hluboké, opatřené různými povrchy. Pojmou i velikost amerického toastu. Jednotlivé desky snadno vyjmete i vložíte. Snadné ovládání nabízí zelená a červená kontrolka. Díky svému metalickému designu zapadne do téměř jakéhokoli stylu kuchyně.