Horoskopy

Nejčastější znamení zvěrokruhu: Které je zastoupeno nejvíce?

Nejčastější znamení zvěrokruhu: Které je zastoupeno nejvíce?

Máme celkem 12 znamení zvěrokruhu a každý z nás nejlépe zná to své. Znamení zvěrokruhu je pomyslný pás na obloze táhnoucí se vedle rotační osy Země. Před 4 000 lety jej astrologové rozdělili na celkem 12 stejných obdélníkových dílů a pojmenovali je zvířátková znamení. A my se dnes podíváme, jaká znamení jsou nejčastější.

Nejčastější znamení zvěrokruhu: Které je zastoupeno nejvíce?

Všichni bychom asi dokázali vyjmenovat všech 12 znamení zvěrokruhu. Patří sem:

1.      Býk

2.      Beran

3.      Blíženci

4.      Rak

5.      Lev

6.      Panna

7.      Váhy

8.      Štír

9.      Střelec

10.   Kozoroh

11.   Vodnář

12.   Ryby

Zamysleli jste se ale nad tím, která znamení jsou nejčastější? Pokud ne, nevadí. Nyní se společně podíváme na 3 nejvíce zastoupená znamení zvěrokruhu.

3 nejčastější znamení zvěrokruhu

Následující trojice znamení je nejvíce zastoupená. Patří mezi ně i to vaše?

·        Panna

·        Blíženci

·        Ryby

Panna

Lidé narození ve znamení Panny jsou známí svou pečlivou a puntičkářskou povahou. Ta jim v životě může být k užitku, protože všechno, co dělají, dělají poctivě a neodchází od rozdělaného úkolu. Na druhou stranu ale svou touhou po dokonalosti často vytáčí lidi okolo sebe, protože ne každý dokáže dostát jejich vysokým nárokům.

Blíženci

Blíženci jsou jedno z nejnáročnějších znamení zvěrokruhu. Skrývají v sobě minimálně dvě různé osobnosti, přičemž nikdy nevíte, kterou z nich zrovna potkáte. Vycházet s lidmi narozenými ve znamení Blíženců tak může připomínat jízdu na horské dráze. Jsou to ale lidé srdeční, pro druhé by se rozdali, jen jsou nevypočitatelní a nevyzpytatelní.

Ryby

Lidé narození ve znamení Ryb patří k nejcitlivějším jedincům, kteří si na svá bedra přebírají problémy a starosti druhých lidí. Dělají to na úkor svých vlastních strastí a často si toho na sebe naloží tolik, že je to jednoduše semele. Jsou to lidé hodní, mají srdce na správném místě, ale často od reality utíkají do svého vlastního vymyšleného světa.