Další

Muž po nevěře: Tyto 3 signály vám napoví, že se něco stalo

Muž po nevěře: Tyto 3 signály vám napoví, že se něco stalo

Chová se váš partner podivně, ale vy z něho nemůžete dostat, co se děje či co ho trápí? Možná že má jen problémy v práci, kterými vás nechcete zatěžovat. Možná má nějaké nezávažné zdravotní problémy, nad kterými přemýšlí. Možná vám byl ale nevěrný, a nyní zpytuje svědomí. Rozhodně nechceme nijak strašit, ale buďte k sobě upřímná. Jistě i vás napadla tato varianta. Bohužel by nešlo o první, ani poslední případ. Tyto tři signály vám napoví, že se přeci jen něco děje.

Více práce

Vaše polovička začala trávit mnohem více času ve svém zaměstnání. Ohání se nadměrným množství úkolů, povinností či tím, že mají jeho kolegové dovolenou nebo jsou nemocní, a proto musí dohánět resty a pracovat za ně. Bere si také údajné víkendové směny nebo až nápadně často musí odjet na pracovní cestu či teambuilding? Prý je příliš zaneprázdněný a pracovně vytížený, ale stává se vám, že nebere telefon či je nedostupný a ozve se zpět až za dlouhou dobu? Je možné, že se mu opravdu nahromadilo více práce, ale znáte to přísloví – důvěřuj, ale prověřuj.

Změny vzhledu i v sexuální oblasti

Ano, i náhlá změna v péči o svůj vzhled, může být jedním ze znaků nevěrníka. Pokud se o sebe partner začne až přehnaně starat, nebo se pozorovat, začne používat až příliš moc parfému, nebo si dokonce náhle koupí permanentku do fitka, zavání to nevěrou. V některých případech může docházet i k úplné změně image a stylu oblékání.

Občas jsou změny znát i v sexuální rovině. Je totiž vědecky dokázáno, že míra sexu v dlouhodobých vztazích bývá po většinu času stejná. V případě, že tedy míra klesne či naopak stoupne, něco nejspíš nebude v nepořádku. Pokud partner začne navíc používat jiné techniky než doposud, je to bohužel víc než jasný důkaz, že se něco děje.

Až příliš pozornosti

Vaše manželství či vztah bylo poslední měsíce zajeté v běžných kolejích, začala jste pociťovat sílu tolik nenáviděného stereotypu a najednou u vás doma nastal obrat o 360 °. Cítíte od partnera mnohem více pozornosti. Nosí domu drobné dárky, pozve vás z ničeho nic na večeři. Trochu podezřelé, že se protějšek o vás z ničeho nic tak zajímá. Pokud jste si s promluvili o tom, co vás tíží a trápí, možná si vzal vaše slova k srdci. V případě, že se ale takto chová bez příčiny, měla byste přeci jen zbystřit. Možná že ho začala hlodat tíha jeho svědomí.

Komunikace je ve vztahu na prvním místě