Krása a módaMóda

Móda pro baculky: 8 pravidel oblékání pro ženy s kily navíc

Móda pro baculky: 8 pravidel oblékání pro ženy s kily navíc

Móda pro baculky rozhodně není jen o vytahaných kusech hadru bez sebemenšího stylu či nápadu. Neschovávejte se za neforemné kousky oblečení. Noste své tělo s hrdostí. Poradíme vám, jaká pravidla dodržovat a jak se oblékat, i když zrovna nemáte postavu modelky.

Móda pro baculky má svá pravidla. Držte se jich

Pokud patříte k ženám, které jsou tzv. krev a mléko, pak máte možná mnohdy problém najít něco slušivého na sebe. Proto pro vás máme základní pravidla, kolem kterých se točí móda pro baculky. Když je budete dodržovat, naučíte se oblékat stylově a šmrncovně.

  1. Spodní prádlo je základ
  2. Pozor na velké potisky
  3. Svislé pruhy jsou vaše
  4. Černá je skvělá
  5. Rukávy nesmí chybět
  6. Šipky vám prospějí
  7. Falešná silueta
  8. Vytvoření pasu

Spodní prádlo je základ

O tom nemusí být sporu. Je nutné, aby vám spodní prádlo dobře sedělo, protože pokud vás bude tlačit, bude se vám zařezávat do kůže nebo tvořit nevzhledné bochánky v problematických partiích, odrazí se to i na oblečení.

Pozor na velké potisky

Móda pro baculky se snaží vyvarovat velkým potiskům, které by vás dělaly zbytečně širší, nežli ve skutečnosti jste. Když už vzory, tak jemnější.

Svislé pruhy jsou vaše

Noste svislé pruhy. Proč? Protože se opticky postarají o to, že budete na pohled působit štíhlejší. Vyvarujte se naopak vodorovným pruhům, které působí přesně naopak.

Černá je skvělá

Další pravidlo, kterého se drží móda pro baculky, říká, že žerná je dobrá. Má totiž tendence zeštíhlovat, proto ji cíleně noste na partiích, které chcete potlačit.

Rukávy nesmí chybět

Ženy s kily navíc často řeší povolenou kůži na pažích. Dejte si proto pozor na špagetová a příliš úzká ramínka. Noste rukávy, zamaskují nedostatky.

Šipky vám prospějí

Šipky ve tvaru písmene V opticky zeštíhlí postavu. Noste je proto všude, kde jen to půjde. Například v oblasti boků vám prokážou velkou službu.

Falešná silueta

Móda pro baculky si často hraje s optickými klamy. Proto vám lze doporučit i oblečení s všitými bočními díly. Díky nim uměle vytvoříte dojem falešné siluety a na pohled budete hubenější.

Vytvoření pasu

Vytvořením pasu podtrhnete vaši ženskou siluetu a dokonce si uberete i nějaké to kilo navíc. Sice jen opticky, fyzicky tam stále budou, ale nebudou tolik okaté.