Horoskopy

Měsíční horoskop – březen 2024: Býci si nerozumí s partnerem, Vodnářům hrozí finanční krize

Měsíční horoskop – březen 2024: Býci si nerozumí s partnerem, Vodnářům hrozí finanční krize

Beran

LÁSKA: Na začátku měsíce můžete mít různé problémy. Dokonce hrozí hádky. Nevměšujte se do vztahů lidí ve vašem okolí. Začnete-li svá rozhodnutí konzultovat s partnerem, můžete se v druhé polovině měsíce dočkat harmonie.

KARIÉRA A FINANCE: Díky tomu, že se nebojíte vzít za práci, můžete zaznamenat posun ve své kariéře. Dejte si pozor na milostné vztahy na pracovišti, které by mohly způsobit spoustu problémů. Utrácíte více, než je pro vás obtížné. Vzhledem k tomu, že se zvýší také váš příjem, nemusíte zaznamenat vážné finanční potíže.

ZDRAVÍ: Můžete trpět problémy se spánkem, očima či žaludkem. Choďte pravidelně na preventivní kontroly ke svým lékařům.

Býk

LÁSKA: V lásce mohou nastat různá nedorozumění. To může způsobit napětí, kterému se nevyhnete po celý zbytek měsíce.

KARIÉRA A FINANCE: Také v zaměstnání na vás čekají problémy. Může být narušeno vaše sebevědomí, budete všeobecně nespokojeni s prací, kterou jste odvedli. Čekají vás výdaje, se kterými jste nepočítali. Snažte se proto neutrácet za zbytečnosti.

ZDRAVÍ: Pokud se nestaráte o své zdraví, čekají vás vážné komplikace. Pozor byste si měli dát také na různé úrazy. V případě, že trpíte nějakým zdravotním problémem, zajděte k lékaři co nejrychleji.

Blíženci

LÁSKA: Začátek měsíce pro vás bude ve znamení zamilovanosti. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, dokonce může přijít i nabídka k sňatku! Jestliže váš vztah ještě není natolik silný, začněte jej budovat. Je načase udělat krok kupředu. Přestaňte s bát závazků.

KARIÉRA A FINANCE: Nebojte se žádné výzvy! Můžete zvládnout jakoukoli situaci. Jen je zapotřebí zachovat si chladnou hlavu a soustředit se. Spoléhejte se na rozum, ne na štěstí. Po finanční stránce může dojít k výdajům spojenými s domácností. Váš rodinný rozpočet to ale významně neovlivní.

ZDRAVÍ: Vaše zdravotní potíže vás začínají omezovat ve všech oblastech života. Je zapotřebí začít je konečně řešit s lékařem.

Rak

LÁSKA: V lásce vám nechybí sebevědomí, proto neváhejte pozvat na rande osobu, o kterou máte milostný zájem. Pokud jste ve vztahu, nebojte se postoupit ve vztahu o další krok kupředu. Potíže vám mohou způsobit pouze rodiče partnera.

KARIÉRA A FINANCE: V kariéře nastávají příznivé časy. Můžete se opřít o své skvělé výsledky, zkušenost i efektivitu práce. Nebojte se říci si o zvýšení platu. Povýšení je velmi pravděpodobné. Po finanční stránce si ale nevedete příliš dobře. Je třeba nastavit si pravidla ohledně utrácení vašich těžce vydělaných peněz.

ZDRAVÍ: Hrozí vám stravovací potíže, které plynou z nesprávné každodenní rutiny. Hladovění přes den a přejídání v noci zkrátka vede jenom k problémům.

Lev

LÁSKA: Zažíváte šťastné časy. Víte, že vedle sebe máte osobu, na kterou se můžete spolehnout. Nezadaní, pokud máte ve svém okolí osobu, která se vám líbí, neváhejte ji pozvat na rande. Vhodným místem bude restaurace s nevšední atmosférou.

KARIÉRA A FINANCE: V zaměstnání vás čeká spousta tvrdé práce, ale také dobrý zisk. Změny, ke kterým na pracovišti dochází, je třeba přijmout co nejdříve. Může dojít ke zvýšení vašich nákladů. Vyhněte se investování do rizikových projektů.

ZDRAVÍ: Dojte k poklesu celkového zdraví. Budete pociťovat únavu, spánek ale obvykle nepřichází tak rychle, jak byste si představovali. Zkuste si před spaním vyvětrat a mobilní telefon vyměňte za knihu.

Panna

LÁSKA: To, co nyní potřebujete, je lásky. Zadaní, máte velké štěstí. Váš partner vás dokáže podpořit ve všem. Neboj se mu více vyjadřovat svou lásku. Nezadaní, vy budete mít výběr na správného partnera. Pokud vám intuice říká, že dané osoby byste se měli držet, tak to udělejte.

KARIÉRA A FINANCE: Vaše tvrdá práce bude odměněna. Pokud jste ale v zaměstnání polevili, můžete se nyní potýkat s problémy. Na pracovišti neříkejte věci pod vlivem emocí. Nevyplatí se vám to. Vaše příjmy se pravděpodobně zvýší. Peníze mohou přijít ze spořících produktů nebo investičních projektů.

ZDRAVÍ: Můžete trpět žaludečními nevolnostmi. Snažte se jíst dietní jídla a vyhýbejte se kořeněným a příliš mastným a soleným jídlům.

Váhy

LÁSKA: Váš partner v sobě držel spousty křivd, kterých jste se na něm dopustili. A nyní to musí ven. Díky tomu bude začátek měsíce ohledně lásky slabý. S postupem času jste ale schopni přijmout vinu a poučit se ze svých chyb. Konec března tak můžete opět strávit v láskyplném obětí.

KARIÉRA A FINANCE: Snadno zvládáte svěřené úkoly, a to i ty, které se ostatním zdají obtížné. Můžete se proto těšit na spoustu chvály. Existuje šance, že vás napadne zajímavá myšlenka, která může být začátkem nového podnikání. Můžete si dovolit investovat na investičních trzích pod vedením zkušeného odborníka. Štěstí stojí při vás.

ZDRAVÍ: Budete muset řešit potíže spojené se žaludkem, jako je plynatost, překyselení organismu, zácpa a jiné. Pokud nosíte brýle, věnujte pozornost také svému zraku. Neužívejte škodlivé návykové látky.

Štír

LÁSKA: Je pravděpodobné, že zapomenete na něco důležitého, což může ve vztahu vyvolat mnohé potíže. O potížích ve vztahu je třeba mluvit. Nemlčte, když vám něco vadí. Svému partnerovi to sdělte bez emocí a zbytečných obviňování.

KARIÉRA A FINANCE: Pokud chcete na pracovišti povýšit, budete muset začít pracovat rychleji a přitom si udržet stejnou kvalitu práce. To může být trochu výzvou. Snažte se soustředit na pracovní úkoly a soukromý život řešte až po pracovní době. Můžete získat peníze navíc z více zdrojů.

ZDRAVÍ: Stoupá hladina vaší energie, díky čemuž si můžete posílit svou imunitu. A to například tím, že začnete cvičit.

Střelec

LÁSKA: Jste velmi romantičtí. Díky tomu můžete pro své současné i budoucí partnery připravit nezapomenutelné chvíle. Vaše intuice vám napoví, co je třeba v daný okamžik říct. Umíte překonat jakékoli výzvy.

KARIÉRA A FINANCE: Vztahy na pracovišti mohou ovlivnit kvalitu vaší práce. Proto, když se mezi kolegy vyskytne problém, působíte jako mediátor. Ostatní si toho cení, i když to ne vždy ocení hned. Vyplatí se investovat do nemovitostí.

ZDRAVÍ: Nezapomeňte užívat léky, které je třeba brát každý den! Hrozí vám potíže spojené se zapomínáním těchto medikamentů.

Kozoroh

LÁSKA: Na začátku měsíce se můžete těšit na spoustu romantických chvil. Snažíte se dělat všechno pro to, aby s vámi byl partner spokojený. Užijte si tohoto období, které vám nabízí měsíc březen. Nebude trvat věčně.

KARIÉRA A FINANCE: Na pracoviště zcela přirozeně přebíráte iniciativu a vůdčí roli. Váš výkon nezůstane bez povšimnutí. Můžete dostat příležitost zlepšit své pracovní schopnosti a efektivně je prezentovat před lidmi. Můžete dosáhnout též zvýšení svých příjmů.

ZDRAVÍ: Mohou se objevit problémy související s očima, zuby a vlasy. Potrápit vás mohou i nachlazení a bolesti krku. Konec měsíce ale už bude ze zdravotního hlediska mnohem příznivější.

Vodnář

LÁSKA: Ve svém milostném vztahu můžete mluvit o čemkoli. Díky této volnosti získáte příležitost dozvědět se o svém partnerovi nové informace. Užívejte si toho, že se nyní vznášíte na růžovém obláčku. I když pro vás není vždy jednoduché hovořit o svých pocitech, teď je to pro vás snadnější, než kdy dříve.

KARIÉRA A FINANCE: Můžete dostat šanci na odchod do zahraničí. Pokud se budete plně soustředit na práci a kontrolovat výsledky, můžete zaznamenat úspěch před konkurenty. Protože jste se v poslední době nesnažili příliš šetřit, existuje šance, že budete trpět nedostatkem financí.

ZDRAVÍ: Potrápí vás vysoká horečka, bolesti různých částí těla včetně hlavy nebo bolesti kloubů. Na konci měsíce se vše vyřeší.

Ryby

LÁSKA: Jste velmi přitažliví pro opačné pohlaví. Bohužel vám vaše povaha neumožňuje vážný vztah. Nejste na něj připraveni. Pokud již partnera máte, můžete se přistihnout, že se snažíte trávit co nejvíce času o samotě.

KARIÉRA A FINANCE: V zaměstnání nedosáhnete žádných velkých úspěchů, na druhou stranu se ale nemusíte obávat ani vážných potíží. Pokud jste svým financím věnovali pozornost, můžete nyní zaznamenat finanční růst. Nebojte se koupit i větší věci, jako je automobil.

ZDRAVÍ: Chcete-li se vyhnout zdravotním potížím, bude třeba dostatečně pít. Navštěvujte pravidelně svého lékaře. Pokud jste to ještě neudělali, naplánujte si preventivní prohlídky.