Horoskopy

Přijde vám, že máte pořád smůlu? Zjistěte, zda to nemá spojitost s vaším znamením

Přijde vám, že máte pořád smůlu? Zjistěte, zda to nemá spojitost s vaším znamením
  • býk
  • blíženci
  • štír

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka mají v poslední době problémy najít sami sebe. Do jejich cesty jsou jim neustále házeny překážky, se kterými se musí vypořádat. To může mít velmi demotivující vliv na psychiku býka, který by chtěl úspěch při co nejmenším úsilí. Bohužel ne každý má v životě na růžích ustláno nebo se narodil do vlivné rodiny. Měli by si však uvědomit, že jednou se budou konečně cítit dobře a všechno úsilí jim bude vráceno stonásobně v podobě štěstí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci neustále přelétávají mezi lidmi, prací, ale také jednotlivými úkoly. Díky jejich povaze se jim může zdát, že i přes veškeré úsilí nedokáží vše stihnout včas, a navíc se jim objevují neustále nové problémy, které musí vyřešit.  Díky roztěkanosti a díky jejich sklonům k prokrastinaci, mohou blíženci nabýt dojmu, že jejich život je jedna velká pohroma plná neštěstí. Blíženci by si měli uvědomit, že ne všem spadne všechno do klína, ale je potřeba projevit opravdovou snahu a ujasnit si priority. Jedině tak budou moci v životě nalézt štěstí.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři mají sklony k závisti a vždy mají dojem, že někdo jiný se má alespoň o trochu líp než oni. Kvůli těmto myšlenkám často upadají do depresí, ve kterém si stále dokola přemítají, jak špatný jejich život. Každý život je takový, jaký si ho člověk udělá a každý dostane naloženo přesně tolik kolik unese. Nejedná se přece o nešťastný život, když nemáte vše, co mají ostatní.