Horoskopy

Lidé s těmito znameními mají rádi jen sami sebe: těchto 5 jsou největší narcisté

Lidé s těmito znameními mají rádi jen sami sebe: těchto 5 jsou největší narcisté

Vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu mohou být velmi špatné a negativní. Mezi takové špatné vlastnosti můžeme zařadit také narcisismus neboli lásku k sobě samému, kterou rozhodně nelze považovat za zdravou. Která znamení zvěrokruhu jsou největší narcisté, a patříte mezi ně?

  • lev
  • beran
  • blíženci
  • štír
  • kozoroh

LEV (23. července – 22. srpna)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení lva, jsou považováni jejich okolí za velmi sebevědomé jedince. Občas se ale toto sebevědomí projevuje velmi negativně v jejich projevu, kdy neberou ohled na nikoho jiného a záleží jim v podstatě jen na sobě samotných. Narcismus v nich probouzí také touha po pozornosti.

BERAN (21. března – 20. dubna)

Berani jsou neuvěřitelně ambiciózní a energičtí jedinci. Jejich touha za vítězstvím je ale tak silná, že se často projevuje jako narcismus. Záleží jim jen na tom, jak jsou vnímáni svým okolím, případně se postarají o to, aby buď byli vnímáni jako nejlepší nebo alespoň vítězové konkrétní situace.

BLÍŽENCI (22. května – 21. června)

Jedinci, kteří se narodili ve znamení blíženců, mají dvě tváře. Zatímco hodné dvojče je přátelské a komunikativní bez zlých úmyslů, zlé dvojče blížence je zákeřný a může se projevovat také narcisticky. Mají potřebu se vyjádřit ke všemu za každou cenu bez ohledu na ostatní, protože to tak chtějí.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou velmi jedovatí jedinci s komplikovanou povahou, a když se nad tím zamyslíme, ve finále mají rádi jen sami sebe. Jejich narcistické sklony se projevují právě v situacích, kdy s někým manipulují nebo musí být po jejich.

KOZOROH (22. prosince – 20. ledna)

Jedinci narození ve znamení kozoroha mají velmi vysoké ambice a udělají cokoliv, abych jich dosáhli. Ve finále jim záleží jen na jejich kariéře a na všechny ostatní kašlou. Toto chování je mimo jiné možné označit také za narcistické.