KrásaKrása a móda

Lesk na zvětšení rtů: hezčí úsměv i bez plastiky!

Lesk na zvětšení rtů: hezčí úsměv i bez plastiky!

Velké a plné rty jsou známkou mládí a zdraví. S postupujícím věkem se tvar i plnost rtů postupně mění, objem rtů se zmenšuje, a proto pokud si lidé chtějí zachovat mladistvý vzhled, musí podstupovat zákroky spadající do oblasti estetické chirurgie.

Nechávající si do rtů zpravidla injekčně vpravovat různé látky, což je nejen nepříjemné, ale také poměrně finančně náročné, a navíc je potřeba zákrok po uplynutí určité doby vždy zopakovat. I proto se mnohé firmy rozhodly přijít s neinvazivním řešením, kterým je lesk na zvětšení rtů!

Lesk na zvětšení rtů

Lesk na zvětšení rtů najdete v současnosti v nabídce mnoha firem. Některé z těchto produktů se těší poměrně dobrým zákaznickým ohlasům, u jiných je hodnocení horší. Existují nezabarvené lesky, na trhu však najdete i mnoho barevných odstínů, takže záleží především na vašich preferencích. Cenově se lesky na zvětšení rtů pohybují v rozmezí přibližně od jedné stokoruny po více než tisíc korun za jeden produkt.

Tipy na konkrétní produkty

Mezi těmi nejlevnějšími možnosti, které vás přijdou zhruba na jednu stokorunu, dle zákaznických recenzí excelují nezabarvené lesky od značky Catrice. Jedná se o ochucené lesky Volumizing Extreme 030 N’Ice Bonbon a Volumizing Extreme Lip Booster Gin O’Clock 050. V podobné cenové skupině se také pohybuje extreme shine 01 Crystal Clear od značky essence a sérum na rty Rehab Overnight od Revolution.

Za zmínku stojí také lehce zabarvený „bratříček“ ochucených lesků od Catrice Volumizing Extreme 010 Hot Plumper nebo lesk na rty Plump Booster 020 No Fake Love od téže značky. Zabarvené zvětšující lesky na rty najdete i v nabídce dražších firem jako je na Sephora. Jejich Outrageous Plump Effect Gloss vás přijde na tři sta šedesát korun.

Mezi nejdražší varianty, které jsou u nás k dostání patří Dior Addict Lip Maximizer, za který zaplatíte téměř tolik, jako za chirurgické zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou.