Horoskopy

Lenoši podle znamení: od těchto znamení aktivitu neočekávejte!

Lenoši podle znamení: od těchto znamení aktivitu neočekávejte!

Jste velice aktivní a hledáte si kamarády nebo dokonce i drahou polovičku, která s vámi sdílí vaše koníčky? V tomto případě se vyhněte těmto znamením zvěrokruhu:

  • Lev
  • Býk
  • Váha
  • Ryby

Líný Lev

Možná je vám známo, že Lvi znáte jako energické, charismatické osobnosti, obzvláště ve společnosti více lidí, ale on má své temné nebo spíše líné stránky. Jedná také o ohromně líné bytosti, které dovedou proležet celý den na gauči. Také vás může zaskočit, jak v klidu umějí být a jak rychle se na něco vykašlou, když chtějí lenošit. Takže pokud hledáte parťáka, se kterým strávíte celý den jen pozorováním filmu, tak Lev je pro vás jak stvořený.

Pohodlní Býci

Býci jsou velmi zodpovědní a své kroky si pečlivě promýšlejí. I oni mají jedno velké mínus. I když jsou zodpovědní na druhou stranu jsou velicí flegmatici a z křesla se zvednou pouze když mají vidinu materiálního úspěchu nebo smyslové potěchy.

Váhy závislé na odpočinku

Váhy jsou jedno z nejlínějších znamení. Co se jim ale musí nechat, nikoho s tím neobtěžují. Jsou velmi spolehlivé, a co slíbí, to splní. Ale? Pokud nemusí, raději leží u televize a dívají se na svůj oblíbený seriál. Pokud se jedná o společenské aktivity, například rodinné hry nebo setkání s přáteli, tak se Váhy umí přizpůsobit, ale i tak mají nejraději nicnedělání.

Ryby, které nechtějí plavat

Ryby jsou velice známé svým fantazírováním a vytvářením svého světa. Právě z tohoto důvodu bývají příliš unavené a jsou tzv. utopené ve svém vymyšleném světě. Když dojde na plnění práce a dalších povinností začínají myslet pouze na to, jak rychle se dokážou vrátit do svého líného světa.

Shrnutí

Výše zmiňujeme 4 nejlínější znamení mezi které řadíme: Lvi, Býky, Ryby a Váhy. Většinou je pro ně nejpohodlnější si sednout na gauč a zapnout si televizi, ale i když jsou velice líní tak pro ostatní by se rozkrájeli. Zároveň je důležité si uvědomit, že astrologie je subjektivní a není vědecky ověřeným nástrojem pro hodnocení osobnosti nebo chování jednotlivců.