Horoskopy

Které znamení zvěrokruhu jsou nejvíce kompatibilní v lásce?

Které znamení zvěrokruhu jsou nejvíce kompatibilní v lásce?

Budovat dlouhodobý vztah není jednoduché, s některými souzníme víc, než s jinými. Odhalit potenciální match nám pomáhají hvězdy. Podívejme se, jak se k sobě hodí jednotlivá znamení.

Ohnivá znamení najdou rovnováhu se vzduchem 

Ohnivci se vyznačují temperamentem, optimismem a energií, ve vztahu ale často potřebují někoho, kdo bude jejich výbušnou náladu krotit. Berani najdou tuto rovnováhu s blíženci, kteří projevují své city rozvážně. 

Lvi mají velká srdce a když už se do někoho zamilují, je to z jejich strany navždy. Jsou dominantní a potřebují spíše submisivnější partnery, proto tvoří skvělou dvojici s váhami, které se pro změní cítí komfortně, když mohou jít s davem.

Střelci jsou sebejistí a i ve vztahu vyžadují jistou míru svobody. Proto jsou naprosto nekompatibilní se zemskými znameními. Perfektním společníkem je pro ně vodnář, který to vnímá podobně.

Zemci potřebují upřímnou lásku

Kozorozi platí za nejvěrnější ze všech znamení. Chtějí stabilitu a upřímný cit, na druhou stranu ale není jednoduché dostat se k srdci kozoroha. Býk je ale dostatečně průbojný na to, aby toto zvládl. Tato znamení pojí stejné ideály, co se vztahů týká.

Panna se ve vztahu vyznačuje racionalitou a ráda vše analyzuje. Proto se může zdát, že je občas vůči své polovičce necitlivá. Zároveň se ale nebrání tomu, naučit se své city projevovat. A to například s rakem, který je naopak hodně otevřený a city projevuje.

Voda stojí při sobě

Vodní znamení jsou obecně velice emocionální, citlivá a ačkoliv se ve vztazích jedná o pozitivní vlastnosti, často kvůli tomuto narazí a končí nešťastné. Ryby mají tendence navázat se na svého partnera brzo a bezmezně, ne každý to snese. Dobrým spojením pro ně jsou hlavně štíři. Ti jsou oddaní a pokud se jednou zamilují, jen tak tento cit nevyprchá.