Horoskopy

Které znamení čeká v březnu to nejhorší? Ryby čeká konec vztahu

Které znamení čeká v březnu to nejhorší? Ryby čeká konec vztahu

Mít den blbec je jedna věc. Mít ale „blbec“ celý měsíc je něco úplně jiného. A přesně takový měsíc plný nezdaru a neúspěchů čeká na některá znamení zvěrokruhu. Pojďte se podívat, jestli měsíc březen nebude nešťastným právě pro vás.

·        Střelec

·        Vodnář

·        Kozoroh

·        Ryby

·        Štír

·        Blíženci

Střelec

Střelci jsou od přírody hodně akční. Pořád něco musí podnikat a chvíli neposedí s rukama v klíně. V březnu si ale budou muset dát od svých aktivit pauzu. Nemine je totiž nějaké to nachlazení, viróza nebo chřipka, která je vyřadí z provozu a upoutá je do postele.

Vodnář

Zrozenci Vodnáře nemají moc v lásce komunikaci s druhými lidmi. Raději tráví čas sami se sebou, uzavírají se ve svém vlastním světě. Březen pro ně v tomto ohledu bude výzvou. Budou totiž postaveni před povinnost promluvit před vícero lidmi, například mít prezentaci v práci.

Kozoroh

Pokud jde o práci a kariérní růst, nečeká na lidi narozené ve znamení Kozoroha zrovna přívětivý měsíc. Ba spíše naopak. Není tajemstvím, že si Kozorozi hodně zakládají na své pracovní pozici, se kterou ale tento měsíc otřese v základech. Může z toho být vynadání od šéfa nebo dokonce vyhazov.

Ryby

Po milostné stránce prožijí Ryby v měsíci březnu krušné chvíle. Tohle znamení si všechno moc bere, věci prožívá silněji nežli ostatní znamení a trable v lásce s ním pořádně zamávají. Na obzoru jsou hádky, rozpory a dokonce i konce vztahu, možná i těch dlouhodobějších.

Štír

Štíři jsou uzavření jedinci, kteří, povězme si upřímně, nejsou zrovna mistry komunikace s ostatními lidmi. Někdy jim dělá problém navázat společnou řeč, zejména pak v pozici nadřízený – podřízený. Březen tak bude pro Štíry a jejich komunikaci zkouška.

Blíženci

Blíženci mají neustále hlavu plnou nápadů, pořád by něco zkoušeli, tvořili nebo vyráběli. Ani jim se ale letošní březen nebude dařit. Nic jim nepůjde od ruky, na co sáhnou, to se nepovede podle jejich představ a oni z toho budou pořádně otrávení.