Krása a módaVlasy

Krátké účesy s ofinou: 4 typy jak pečovat o ofinu

Krátké účesy s ofinou: 4 typy jak pečovat o ofinu

Ofina je skvělým způsobem, jak změnit svůj klasický účes a vyzkoušet něco nového. Přidáním ofiny do krátkých vlasů taktéž zdůrazníte jakýkoliv tvar obličeje, zvýrazníte lícní kosti a přitáhnete pozornost k vašim očím.

Krátký Mullet

Jste šťastným vlastníkem kudrnatých vlasů? Bude se k vám hodit účes Mullet, při kterém jsou vlasy vepředu, nahoře a po stranách kratší, ale vzadu delší. Z kratších vlasů si udělejte rozcuchanou ofinku, která okouzlí každého.

Krátké vrstvené vlasy s ofinou

Tento styl je tvořen spoustou textury, která dodává vašim vlasům ohromující objem. Zastřihlou ofinu si můžete nechat na čele nebo ji směřovat do boku. Navíc si můžete do vlasů přidat melír a tím vyzdvihnout jejich krásu.

Krátký střih Bob

Dodejte svým vlasům trochu lehkosti pomocí strukturovaných a hustých třásní. Všem známý účes bob, který má vlasy zastřiženy rovně kolem hlavy. Poté středně dlouhou ofinu přidejte na vaši oblíbenou stranu a tím docílíte většího objemu.

Pixie s ofinou

Jedná se o jeden z nejnáročnějších účesů krátkých střihů s ofinou. Tento účes je krátký vzadu a o trochu delší na bocích a nahoře. Důležité je, abyste měly při sobě produkt, který dodá přilnavost, jelikož ofiny u Pixie střihu jsou velice zrádné.

Jak pečovat o ofinu

Ofiny, jelikož sídlí většinou nad čelem, jsou velmi náročné na údržbu a my vám přinášíme 4 nejlepší způsoby, jak se ni starat:

  • Pravidelné zastřihování
  • Pravidelné mytí ofiny
  • Poté co ofina uschne na vzduchu, vysušte ji fénem seshora a pak upravte válcovým kartáčem
  • Vždy noste u sebe malý kartáč pro úpravu ofiny, prsty se bude více mastit

Shrnutí

Krátké účesy nikdy nevyšly z módy a už vůbec ne s ofinou. Pixie, Bob nebo Mullet střih vždy rozjasní krásná ofina, která dodá obejme. Ale mějte se na pozoru. O ofinu je nutné se pečlivě starat, aby vám přinesla všechny benefity.