Horoskopy

Krásná znamení: 6 krasavců zvěrokruhu

Krásná znamení: 6 krasavců zvěrokruhu

Každé znamení má své charakteristické rysy, které se mohou projevovat i v jejich vzhledu. Nicméně, je důležité si uvědomit, že vzhled je velmi subjektivní a každý člověk je jedinečný. Následující popisy jsou tedy spíše obecné a jedná se o stereotypní představu o častém vzhledu znamení, jednoznačně do tohoto popisu nebude spadat každý jeden člověk daného znamení, proto článek prosím berte se značným nadhledem.

Muži

Střelec

Muži ve znamení Střelce jsou často vysocí a štíhlí, s dlouhými končetinami a širokými rameny. Mají obvykle kulaté tváře s výraznými rysy, jako jsou velké oči a ústa. Jejich vlasy jsou často světlé barvy a mají tendenci být rozcuchané. Střelci mají často sportovní postavu a rádi se oblékají pohodlně a neformálně.

Váhy

Muži ve znamení Vah mají obvykle vyváženou postavu a jsou často velmi atraktivní. Mají kulaté tváře s jemnými rysy, jako jsou malé nosy a ústa. Jejich vlasy jsou často hladké a lesklé, a mají tendenci být tmavší barvy. Váhy se rády oblékají vkusně a elegantně, a často se snaží vypadat co nejlépe.

Beran

Muži ve znamení Berana mají obvykle silnou a atletickou postavu. Mají často výrazné rysy, jako jsou ostré čelisti a široká ramena. Jejich vlasy jsou často tmavší barvy a mají tendenci být rozcuchané. Berani mají často sebevědomý a energický vzhled, a rádi se oblékají sportovně a pohodlně.

Ženy

Panna

Ženy ve znamení Panny mají obvykle jemné a křehké rysy. Mají kulaté tváře s malým nosem a ústy. Jejich vlasy jsou často světlé barvy a mají tendenci být jemné a hebké. Panny se rády oblékají vkusně a prakticky, a často upřednostňují jednoduché a čisté linie.

Býk

Ženy ve znamení Býka mají obvykle pevnou a smyslnou postavu. Mají často výrazné rysy, jako jsou plné rty a výrazné oči. Jejich vlasy jsou často tmavší barvy a mají tendenci být husté a lesklé. Ženy narozené v býku se rády oblékají vkusně a smyslně, a často upřednostňují kvalitní a pohodlné materiály.

Ryby

Ženy ve znamení Ryb mají obvykle jemné a křehké rysy. Mají kulaté tváře s velkými očima a ústy. Jejich vlasy jsou často světlé barvy a mají tendenci být jemné a hebké. Ryby se rády oblékají romanticky a kreativně, a často upřednostňují volné a pohodlné kousky oblečení.