Krása a módaMóda

Dámské šaty podle znamení: 12 tipů pro každou z vás

Dámské šaty podle znamení: 12 tipů pro každou z vás

Šaty k ženám neodmyslitelně patří. Který jiný kousek je pro něžné pokolení tak typický, jako právě šaty. Napadlo by vás vybírat pro sebe dámské šaty podle znamení? Pokud ne, teď si to můžete vyzkoušet!

Vybíráme dámské šaty podle znamení: co padne právě vám?

Většina žen si šaty vybírá na základě svého vkusu. Řešíme, jestli nám padne střih, jestli nám sluší daná barva, jak je to s délkou. Co zkusit pro příště najít dokonalé dámské šaty podle znamení, ve kterém jste se narodili?

Beran

Odvážným ženám narozeným ve znamení Berana budou nejvíce slušet šaty výrazných barev – čím výraznější, tím lepší. Nebojte se třeba sytě rudé, ty vám padnou.

Býk

Narodili jste se ve znamení Býka? Pak noste nadčasové šaty, měkké a spíše jemné barvy inspirované přírodou. Skvělou volbou jsou šaty, které vytvoří elegantní siluetu.

Blíženci

Dámské šaty podle znamení Blížence? Nebojte se krajkových vzorů, postupně vrstvené sukně nebo špagetových ramínek, která jsou na zádech do kříže.

Rak

Těmto ženám budou nejvíce slušet šaty jednoduchého střihu. Nepotrpíte si na přeplácanost, proto se k vám hodí střídmé, ležérní barvy.

Lev

Lvice jsou odvážné a sebevědomé, milují být středem pozornosti. Proto noste šaty extravagantní, které k sobě přitáhnou zraky lidí okolo vás.

Panna

Dámské šaty podle znamení Panny? Hledejte cokoli praktického a účelného. Slušet vám budou modely s krajkovým prošitím, volánkové rukávy nebo drobné knoflíčky.

Váhy

Tyto ženy milují pohodlí. Proto k nim perfektně sedí šaty z jemných a měkkých látek. Doporučujeme nosit přírodní odstíny.

Štír

Narodili jste se ve znamení Štíra? Vám lze poradit, abyste se vydali cestou svůdných krajkových šatů s do detailu propracovanými prvky.

Střelec

Tyto ženy budou vypadat nejlépe v šatech volného střihu, nic upnutého se pro ně nehodí, snižuje to komfort, který tolik vyžadují.

Kozoroh

Ideální dámské šaty podle znamení Kozoroha? Cokoli, v čem dané ženy vyniknou a stanou se středem pozornosti. Výrazné barvy, krátké střihy, to jim padne.

Vodnář

Pokud jste se narodili ve znamení Vodnáře, radíme vám nosit vzdušné a jemné šaty, které budou vynikat svou hravostí a jedinečnými detaily.

Ryby

Romantické Ryby milují něžné šaty. Dokonale k vám pasují měkké barvy, jako je třeba lososová, jemně fialová nebo starorůžová.