Další

Když rozvod, tak vypadni. Největší rozvodové masakry Hollywoodu

Když rozvod, tak vypadni. Největší rozvodové masakry Hollywoodu

Každý známe alespoň jednoho člověka, který si prošel rozvodem. Jedná se o nelehkou životní etapu plnou stresu a změn. Tím spíše je situace vygradovaná, pokud je pár slavný a celý proces odloučení včetně případných výčitek je pod dohledem celého světa.

Proces Depp v Heard

Rozvod u nich sice proběhl v klidu a relativní tichosti a to v roce 2017, nikdo by si ale nevsadil na vyústění v rok trvající spor, který započl téměř pět let po rozvodu. 

Johnny Depp je slavný americký herec, který si získal celé generace fanoušků díky svým rolím, které obletěly svět. Patří mezi ně Karlík a továrna na čokoládu nebo také Piráti z Karibiku, či Střihoruký Edward. Fanoušky mu ale odehnalo nařčení jeho bývalé manželky Amber Heard z domácího násilí. Proti to u se herec odvolal a celosvětově sledovaný proces plný emocí, slz a výčitek byl na světě. V podstatě by se dalo říci, že se společnost v přízni k účastníkům sporu rozdělila.

Angelina a Brad, Jeff Bezos a MacKenzie Scott

Jména Angelina Jolie a Brad Pitt patří mezi snad nejznámnější páry Hollywoodu. Během trvání manželství si společně adoptovali ke svým třem dětem další tři děti. Zdálo by se, že je rodina šťastná. Na vině byl alkohol a Pittův problém s ním. Angelina Jolie se po incidentu, kdy Pitt udeřil svého nejstaršího syna rozhodla o rozvod. Stalo se tak pouhé dva roky od svatby a po 11 letém vztahu.

Jeff Bezos je multimilionář, jehož jmění vneslo do společnosti řadu otázek. Dělení na půl? Však většinu vydělal podnikatelský um Bezose. Při rozvodu došlo ke kompromisu  a Scott dostala čtvrtinu akcií Amazonu. To znamená, že její jmění se mění podle úspěchů nebo propadů této firmy. Zároveň se zavázala své jmění získané rozvodem darovat na dobročinnost, což se jí daří. Každý rok věnuje přes miliardu dolarů, kterou rozdělí mezi stovky neziskových organizací. Rozvodem se z ní stala tedy nejen nejvlivnější žena světa, ale také třetí nejbohatší žena.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz