Další

Kdy chce muž vztah? 6 signálů, podle kterých to poznáte

Kdy chce muž vztah? 6 signálů, podle kterých to poznáte

Randíte spolu už nějaký ten pátek, ale stále se to mezi vámi nese na nezávazné úrovni. Je vám spolu dobře, rádi spolu trávíte čas, ale vy zatím nevíte, jestli z toho bude něco víc. Kdy chce muž vztah? Dá se to nějak poznat? Ano, dá. Muži totiž vysílají signály, kterých si stačí všímat.

Jak poznat, kdy chce muž vztah?

Muži se do vztahů mnohdy neženou tak po hlavě, jako to mají ve zvyku ženy. A zatímco ženy nemají problém otevřeně přiznat, že by rády něco vážnějšího, od mužů se zpravidla takového doznání nedočkáte. Proto se naučte rozeznávat signály, které vám napoví, kdy chce muž vztah a kdy mu jde spíš jen o flirt a něco nezávazného.

6 signálů, které napoví, že stojí o něco víc

Podle čeho poznáte, že je váš protějšek připraven na vážnější vztah? Zkuste naslouchat následujícím signálům, díky kterým konečně můžete mít jasno:

  • Představil vás rodině
  • Bere vás do svých oblíbených podniků
  • Mluví o budoucnosti
  • Seznámil vás s jeho kamarády
  • Změnil si telefonní čísla bývalých partnerek
  • Dává vám přezdívky

Některé signály se vám možná mohou zdát úsměvné, ale vžijme se do role muže – muži jsou v tomto zkrátka trochu jiní, nežli ženy. Pojďme si teď jednotlivé signály trochu rozebrat.

Představil vás rodině

Jakmile už znáte celou jeho rodinu, bude to mezi vámi vážné. Proč by rodičům, sourozencům a zbylému příbuzenstvu představoval partnerku, se kterou nehodlá zestárnout? Aby celý ten proces později podstupoval znovu? To určitě…

Bere vás do svých oblíbených podniků

Jakmile vás chlap vezme na místa, která má rád a kde rád tráví svůj volný čas, je to známka toho, že s vámi počítá a chce, abyste tyto chvíle sdíleli společně.

Mluví o budoucnosti

Jak poznáte, kdy chce muž vztah? Třeba tak, že mluví o vaší společné budoucnosti. Ze slovíčka „já“ se najednou stane „my“. A to je dobře.

Seznámil vás s jeho kamarády

Znáte se s jeho přáteli? To je dobrý signál. Chlap by kamarádům nepředstavil holku na pár dní.

Změnil si telefonní čísla bývalých partnerek

Z jeho telefonu rázem zmizela telefonní čísla bývalých partnerek? Pak to berte jako krok správným směrem a důkaz toho, že pro něho existujete jen a jen vy.

Dává vám přezdívky

Když jste sami, oslovuje vás láskyplnými přezdívkami, které ale nesmí znát nikdo z jeho přátel, protože jinak už by mu neřekli. Je to možná úsměvné, ale zároveň roztomilé, že?