Krása a módaVlasy

Kadeřnice radí, jak si ubrat pomocí účesu několik let: TOP 4 tipy

Kadeřnice radí, jak si ubrat pomocí účesu několik let: TOP 4 tipy

Šaty dělají člověka a volba správného účesu také. Právě vlasy totiž dáváme často na obdiv a nejčastěji je to právě náš účes, kterého si na nás lidé všimnou ze všeho nejdříve. Zajímá vás, jak si pomocí vhodného vlasového stylingu ubrat několik let? Zeptali jsme se na radu kadeřnice a máme pro vás tipy na čtyři nejlepší vlasové stylingy a účesy, které vás omladí i osvěží – tak jdeme na to!

Pěšinka uprostřed

Pěšinka uprostřed je účes, který je charakterizován tím, že vlasy jsou rozděleny ve středu hlavy, přičemž mohou být uhlazené nebo zvlněné, a to jak přirozeně, tak pomocí kulmy nebo vlasové žehličky. Tento účes může vypadat natolik romanticky a hravě, že dokáže ubrat několik let každé ženě a je vhodný pro různé příležitosti, od každodenního vzhledu až po formální události.

Vysoký culík

Vysoký culík je velmi mladistvě vypadající účes, který dokáže své nositelce ubrat hned několik let ze skutečného věku. Postup je přitom velmi jednoduchý – držte vlasy vyčesané v jedné ruce, zatímco druhou rukou pomocí tenké gumičky připevníte vlasy k hlavě. Podle toho, jak vysoko posazený culík na hlavě chcete mít, můžete si zvolit výši, kde gumičku upevníte. Je však potřeba, aby gumička vždy byla co nejtenčí a nejlépe také v barvě vašich vlasů.

Světlá barva vlasů

Pokud si své vlasy necháte zesvětlit, docílíte také omlazení, protože světlé barvy člověku automaticky pár let uberou. Co třeba světlý melír nebo jemné a trendy balayage?

Nechte si vlasy dorůst

S přibývajícím věkem se hned nežeňte do krátkých účesů a nechte své vlasy naopak co nejvíce dorůst, protože právě čím více dlouhé vlasy, tím mladistvější vzhled. Pokud máte potíže s údržbou dlouhých vlasů a nechcete strávit nekonečně dlouho času v koupelně, dopřejte si alespoň mikádo nebo delší bob, který je naprosto trendy a fresh účesem poslední sezóny.