Další

Jména, která přitahují zdraví: Patří vaše jméno mezi 4 z nich? 

Jména, která přitahují zdraví: Patří vaše jméno mezi 4 z nich? 

Zdraví si obvykle přejí všichni, a to stejně jako štěstí nebo lásku. Není nijak vědecky doloženo, že by jméno mělo vliv na zdraví v životě člověka, existují však lidé s konkrétními jmény, které zdravotní problémy potkávají méně než jiné. Zjistěte, zda jména, která přitahují zdraví, obsahují i to vaše. 

1. Beata

Jméno pochází z latiny a znamená „požehnaná, šťastná“. Osud bývá Beatám nakloněn nejen v oblasti lásky a peněz, ale také v oblasti zdraví. Beaty však nemají nic zadarmo. Většinou jsou šťastné a zdravé díky své tvrdé píli a odhodlání dělat vše pro to, aby se měly co nejlépe. Jsou to ženy s vysokou mírou inteligence, které jsou empatické a laskavé, a to nejen ke svému okolí, ale také k sobě. A kdo jiný by měl překypovat zdravím než spokojený člověk, který o sebe pečuje.

Žena praktikující jógu na útesu u moře.

2. Laura

Jméno Laura mívají ženy, které přesně vědí, co chtějí. Jsou ambiciózní, odvážné a vynalézavé. Starají se jak o svou psychiku, tak fyzično, což z nich činí silné a zdravé osoby. I přesto, že Laury bývají bláznivé a pouští se do všech možných dobrodružství, nemoc a úrazy se jim obloukem vyhýbají. Rozhodnutí, která dělají, bývají většinou správná, což ukazuje, že je štěstí skoro nikdy neopouští, a to ani v oblasti zdraví. 

3. Magdaléna

Magdalény jsou úspěšné ve všem, čeho se dotknou, a výjimkou není ani jejich zdravotní stav. Nemoci se u nich objevují zřídka, a když už, nejde o nic vážného. Ženy s tímto jménem si užívají života a snaží se o své zdraví starat hlavně proto, aby nebyly limitovány a omezovány v zažívání dobrodružství, která milují.  

4. Anna

Anny jsou ženy, které se cítí dobře, když mají spoustu energie. Tu jim dodává láska ze strany jejich rodiny, přátel a partnera. Pro to, aby byly zdravé, udělají cokoliv, protože omezení v některé oblasti života by pro ně bylo zdrcující. Chcete-li vidět člověka, kterého nesloží ani sebehůř vypadající úraz, podívejte se právě na Annu.

Fotografie velké milující rodiny.

Toto jsou jména, která přitahují zdraví. Nosí jej ženy, které nesedí a nečekají, že vše dostanou zadarmo. Pečují o sebe, a to po fyzické i duševní stránce, což jim pomáhá ke spokojenějšímu, šťastnějšímu a hlavně zdravějšímu životu.