Další

Jména, která přitahují neštěstí: znáte někoho s těmito 6 jmény?

Jména, která přitahují neštěstí: znáte někoho s těmito 6 jmény?

Jména, která přitahují neštěstí, vycházejí z historie, z pověr, z nešťastných událostí, které se staly osobám s konkrétními jmény. Následující informace berte jako rozšíření svých obzorů, ale nenechte se jím ovlivnit natolik, abyste začala mít předsudky k osobě, která některé z uvedených jmen vlastní. 

1. Ina (Inna)

Ženy jménem Ina bývají často vystavovány těžkým zkouškám. Pokud však překážky zdolají, stávají se díky tomu silnějšími, zkušenějšími a moudřejšími. Co Iny nezabije, to je posílí. Není jasné, proč tomu tak je, ale Iny jsou ženy, které k sobě celkem pravidelně přitahují nejrůznější tragédie a problémy. 

2. Tereza

Tereza je podle numerologů jménem, které předznamenává příchod neštěstí. Ženy, které jméno nosí, jsou často spojovány s temnotou, chaosem a spoustou životních překážek.

Dřevěné kostky s písmenky dávající dohromady slovo „chaos“.

3. Kira (Kyra) 

Ženy s tímto jménem jsou velmi hodné, milé a přátelské. Někdy jsou až naivní, a díky tomu k sobě často přitahují toxické lidi, kteří je chtějí zneužít. Ať už se jedná o partnerské, rodinné nebo přátelské či profesionální vztahy, mívají Kiry na lidi opravdu smůlu. Jejich neštěstí spočívá ve využívání laskavosti majitelek tohoto jména. Kiry slaví svátek 28. února.

4. Bohumila

Věří se, že toto jméno je spojeno s temnotou. Ženy se jménem Bohumila k sobě často  přitahují neštěstí a zkázu, což je vlastně paradox, protože jméno znamená „ta, komu je osud/Bůh nakloněn“ nebo „Bohu milá“.

5. Amélie

O jménu Amélie se traduje, že není vhodné dávat ho dítěti, protože předznamenává příchod nemoci. Slovem „Amelia“ je nazvaná také vrozená vada, kdy člověku chybí jedna nebo více končetin. 

6. Cecílie

Jedná se o jméno, které se dnes už tolik nepoužívá, přesto se s ním občas můžeme setkat. Někteří lidé tvrdí, že toto jméno může přinést do života zdravotní i jiné potíže, už jen proto, že pochází z latinského slova „caecus“, což je možné přeložit jako „slepý, temný, pochybný“.

Dívka stojící ve tmě.

Toto jsou jména, která přitahují neštěstí podle astrologů, numerologů a nejrůznějších pověr. Jedná se však pouze o domněnky nebo přesvědčení, která ve výsledku nemají žádnou racionální oporu. Berte proto uvedené informace s rezervou, přesto se nad nimi ale zamyslete.