Horoskopy

Jízlivá znamení zvěrokruhu: kterých 5 to je dle horoskopu?

Jízlivá znamení zvěrokruhu: kterých 5 to je dle horoskopu?

Jízlivého člověka můžeme definovat jako člověka sarkastického, kousavého, posměšného, uštěpačného nebo zlomyslného. Občas se může toto chování použít ve formě humoru, často ho ale lidé používají nepříjemným způsobem – aby ranili něčí city. Některá znamení zvěrokruhu mají k této vlastnosti blíže než jiná. Která jízlivá znamení zvěrokruhu to jsou? 

1. Střelec

Střelci mají velký smysl pro humor, a to i v těch nejtěžších situacích. Vždy se snaží udržet nadhled a rozesmát ostatní. Bez ohledu na to, jak dobré mohou být jejich úmysly, mohou často svůj humor použít negativně. Stává se, že střelci neumí často odhadnout situaci a bývají jízliví i v případě, že se to příliš nehodí. 

2. Vodnář

Vodnáři svou jízlivostí poukazují na zřejmé věci, na které se ostatní bojí upozornit. Mají tendenci říkat vtipné poznámky i ve chvílích, kdy to není vhodné. Často jsou na ně pak upírány pohledy okolí, které se nestačí divit, co z úst vodnářů vypadlo.

Potápějící se muž v moři.

3. Blíženci

Blíženci patří mezi jízlivá znamení zvěrokruhu proto, že jsou velmi chytří a mají velký smysl pro humor. Když se tyto dvě vlastnosti spojí, může to být občas až odzbrojující. Umí být ozdobou večírků, a to i ve chvílích, kdy na lidi házejí jízlivé poznámky jednu za druhou. Blíženci jednoduše řeší věci napřímo, a to často tím, že si z těch, které nemají rádi, utahují.

4. Kozoroh

Tito lidé nemají čas věnovat se druhým a poslouchat jejich nesmyslné problémy. Kozorozi jsou až příliš soustředění na sebe a na svou kariéru. Pokud je někdo „otravuje“ a už je nebaví takovému člověku naslouchat, řeknou něco sarkastického a někdy až zlého, čímž dají okolí jasně najevo svůj postoj. 

Stříbrná soška kozoroha.

5. Štír 

Štíři bývají často jízliví jen proto, že se nudí a připadá jim to vzrušující a zábavné. Rádi používají sarkasmus, protože to podle nich udržuje odlehčenou a zábavnou náladu. Jízlivost považují za způsob, jak se s ostatními sblížit a navázat s nimi kontakt, což se může často setkat s nepochopením.