Horoskopy

Hrozivá znamení: 5 jedinců zvěrokruhu, kterých se všichni bojí

Hrozivá znamení: 5 jedinců zvěrokruhu, kterých se všichni bojí

Mezi hrozivá znamení patří lidé, kteří se narodili ve chvíli, kdy byly hvězdy na obloze v postavení předpovídající boj, agresi a negativní projevy lidského chování. Vy můžete nyní zjistit, zda jste se sama nenarodila v jednom z pěti takových znamení zvěrokruhu.

1. Vodnář

Vodnáři jsou na jednu stranu klidní, uvolnění a kreativní, ale pokud se rozzlobí, jejich zlá stránka se může stát velmi nebezpečnou. Úzkostný stav mysli vodnářů je dokáže popudit ke spřádání těch nejhorších plánů, jejichž vznik je podporován kreativní myslí těchto lidí. Vodnáři si nedají pokoj, dokud se jim nepodaří pomstít se tomu, kdo ublížil jim nebo někomu z jejich blízkých. 

2. Blíženci

Blíženci patří mezi hrozivá znamení i přesto, že jsou to většinou lidé milí a společenští. Pokud se jim však někdo pokusí postavit do cesty, nebude jim vůbec vadit, když si zahrají nějakou tu ďábelskou hru, aby takovému člověku dali pořádnou a nezapomenutelnou lekci.

Černobílá fotografie držících se rukou.

3. Rak

Raci jsou citliví, soucitní a neradi vytvářejí spory. Na druhou stranu jsou to právě oni, kteří dokáží vymyslet ten nejhrozivější plán, aby odstranili svého protivníka. V těžké situaci se dokáží rychle změnit v bojovníka, který se pere velmi tvrdě a nemilosrdně, což by od lidí, narozených v tomto znamení, jen málokdo čekal. 

4. Střelec

Střelci jsou šťastní lidé, kteří milují dobrodružství a často plují na pomyslných obláčcích. Rádi se obklopují ostatními, protože jsou přátelští a velmi společenští. Jejich druhá stránka však dokáže být také velmi dominantní a zlá. V případě, že se se střelcem dostanete do sporu, můžete očekávat nečekané.

5. Ryby

Ryby se vesměs snaží vyhnout všem negativním jevům, které by mohly ovlivnit jejich život. Věří v duchovní mír a jejich úmyslem není spřádat zlé plány. Dejte si ale pozor, protože tito lidé neváhají být agresivní, hrubí a krutí, pokud někdo zraní jejich city. Tím se řadí mezi hrozivá znamení, která byste neměli podceňovat.

Plující ryba Bojovnice.