Krása a módaVlasy

Jednoduché účesy s copánky: 9 trendy nápadů, které vás nadchnou

Jednoduché účesy s copánky: 9 trendy nápadů, které vás nadchnou

Hledáte inspiraci na jednoduché účesy s copánky? V tom případě jste tady správně! Copánky mohou být nejen pohodlnou, ale zároveň také nesmírně elegantní záležitostí. A je jedno, jestli máte jeden cop, dva copánky nebo máte copánků plnou hlavu.

Inspirace na jednoduché účesy s copánky

Pokud vás zajímají jednoduché účesy s copánky, které oceníte nejen pro běžné nošení, ale klidně i do kina s kamarádkou nebo pro večery strávené doma u televize, níže najdete hned několik nápadů – a mezi nimi si jistě dokážete vybrat.

Klasický cop

Nikdy nezklame. Zapletete si jej během několika vteřin, stáhnete gumičkou, pro oživení třeba přidáte sponku nebo mašli a účes je na světě.

Dva copy

Když vám jeden cop nestačí, zapleťte si dva – vlasy zaplétejte od uší směrem dolů. Opět jednoduchý účes, který zvládnete během chvíle.

Cop na stranu

Chcete-li jednoduché účesy s copánky trochu oživit, zapleťte si jeden cop na stranu. Tento účes je velmi elegantní a určitě vás nadchne.

Cop z ofiny

Plete se vám ofina od očí? Nenechte se rozčilovat a zapleťte ofinu do copu. Vytvoříte tak velmi zajímavý a originální účes, který nadchne vás i vaše okolí.

Francouzské copy

Velmi elegantní jsou francouzské copy, které se zaplétají už od vrchu hlavy a na pohled jsou opravdu slušivé.

Drdol

Vlasy zapletené do copánku můžete stočit do jednoduchého a velmi praktického drdolu. Nikdy vám tak hříva nebude překážet. A to se může hodit.

Culík

Máte-li vlasy zapletené do několika copánků a potřebujete je na chvíli „uklidit“, aby se nemotaly, není nic jednoduššího, nežli je stáhnout do gumičky jako klasický culík.

„Bobek“

Mezi jednoduché účesy s copánky patří také tzv. „bobek“, což je účes, kdy vezmete jen část vlasů a nahoře na hlavě je smotáte do takového malého „bobečku“. Zbytek nechte splývat.

Rozpuštěné

Pokud si někdy necháte vlasy zaplést do několika malých copánků, nebojte se je nosit i volně, prostě jen tak rozpuštěné. Vypadá to dobře a byla by škoda copánky schovávat.