KrásaKrása a móda

Jednoduché líčení: 6 důležitých kroků

Jednoduché líčení: 6 důležitých kroků

Jdete ven s kamarády na chvíli posedět a nepotřebujete nějaké extravagantní líčení? V tomto případě je pro vás vhodné jednoduché líčení. Navíc u něj nestrávíte hodiny času, ale jen chvíli.

Co znamená jednoduché líčení

Přirozený a nenápadný make-up styl, který je stejný jako klasické denní líčení. Nevyžaduje příliš mnoho času ani složitých technik. Jeho cílem je zdůraznit přirozenou krásu a vytvořit svěží a zdravý vzhled.

Základní rysy denního líčení

  • Středně krycí make-up
  • Nude odstíny – béžová, hnědá, bílá, šedá
  • Lesk na rty nebo rtěnka v odstínu vašich rtů
  • Transparentní pudr

Nejdůležitější krok: příprava pleti

Zdravá pleť je základ každé ženy. Je důležité, dodržovat určitou pleťovou rutinu. Nejprve pleť odlíčíte a umyjete vodou, poté nanesete tonikum, denní krém a ke konci ochranný krém s faktorem 50, který hraje klíčovou roli a zabraňuje rychlému stárnutí pleti.

Nude oči

Jelikož nám jde o jednoduchost, tak zvolíme Nude odstíny. Přes celé pohyblivé víčko dejte světlý stín, dále vezměte tmavší odstín hnědé a naneste jej do ohybu víčka. Pokud máte náladu a chuť, můžete použít černou tenkou linku a dodat svým očím trochu dramatu.

Make-up

Sáhněte po středně krycím make-upu a rozetřete ho štětcem, následuje korektor na všechny nedostatky a na závěr pudr, kterým vše zafixujete. Make-up doladíte tvářenkou a konturkou na obličej. Nezapomínejte, že nejde o to udělat si omítku na obličeji, ale vyzdvihnout přirozenou krásu.

Obočí, rty a celková fixace

Obočí aby zachovalo přirozený vzhled, vyčešte ho kartáčkem na řasy, pokud je potřeba, doplňte stínem. Na řasy použijte řasenku. Následně přichází na řadu rty, na které si aplikujte lesk. Pokud preferujete rtěnky, doporučujeme s odstínem vašich rtů. Celkový make-up zafixujete fixátorem a máte hotovo.

Shrnutí

Jednoduché líčení je přirozený styl, který není časově náročný. Základem je středně krycí make-up a nude odstíny. Líčení je ideální pro každodenní použití a vytváří přirozený a nenápadný vzhled.