Další

Jaký dárek pro partnera na 1. máj? Pomůžeme oslavit lásky čas!

Jaký dárek pro partnera na 1. máj? Pomůžeme oslavit lásky čas!

První máj v sobě ukrývá velký kus romantiky a zamilované páry by si tento den neměly nechat ujít. Svátek lásky můžete oslavit tím, že pro vašeho miláčka vymyslíte překvapení nebo mu dáte dárek a my pro vás máme tipy!

1. Darujte vašemu miláčkovi polibek pod rozkvetlou třešní

Pod třešněmi ve vašem městě sice bude tento den poměrně narváno. Ale i tak byste se měli pokusit nějaké to romantické místečko urvat sami pro sebe. Za prvomájový svátek zamilovaných nemusíte utratit ani korunu, a přesto budete za nejpozornějšího partnera pod sluncem. A pozor, neplatí to jen pro čerstvé páry. I dlouhodobí partneři mohou zkusit rozdmýchat jiskru vášně bláznivým líbáním pod třešní.

2. Květina nebo sladkost potěší každého zamilovaného

Pokud byste partnerovi chtěli dát něco hmotnějšího, než jsou motýli v břiše a vyplavené endorfiny, mohou pánové vsadit na květiny, které budou ve váze partnerku těšit ještě několik dní poté. Ženy pak mohou svého miláčka rozmazlit dobrou večeří a naopak.

3. Odpočiňte si při masáži nebo v sauně

Ostatně to, že je jaro v rozpuku, ještě neznamená, že nemůžete před procházkou v přírodě dát přednost pobytu v horké vodě nebo masáži. Byla by škoda si tyto společné rozmazlující chvilky neužít zrovna v tento den. Dobrou zprávou je, že letos trefí První máj na pondělí, což mnohým z nás do diáře přihraje prodloužený víkend. A to už se dá něco podniknout! Hýčkající masáž můžete udělat sobě navzájem. 

4. Darujte si spodní prádlo, parfém a další maličkosti, které potěší

Dárek potěší každého, ne vždy je pro něj ale příležitost. První máj vám ji ale dává. Co pro partnera vybrat slušivé spodní prádlo, parfém nebo jinou drobnost, po které už delší dobu pokukuje? 

5. Běžte do kina nebo na večeři

A když odmyslíme nálož lásky, kterou s sebou tento den nese, je to volný den, který lze strávit jinak než ten všední. Běžte do kina, na výstavu, na večeři… zkrátka si ho zpestřete, a to samozřejmě nejlépe spolu!

6. Nadělte si nicnedělání

Ovšem nemusíte za každou cenu něco podnikat. Kdy jindy si nejlépe přispat než ve volný den, který vám navíc spadl do klína? Třeba nic plánovat nemusíte kromě toho, že zůstanete do oběda v posteli, pak si něco objednáte k jídlu a zkouknete filmy, na které se už dlouho těšíte. Když pak k večeru půjdete na romantickou procházku, kterou jsme v našem seznamu vlastně začali, tak nic nepromeškáte.