Krása a módaMóda

Jaká barva ladí k šedé: kombinace s trendy roku 2024

Jaká barva ladí k šedé: kombinace s trendy roku 2024

Šedá barva je velice univerzální a možná máte pocit, že neexistuje taková, která by k ní neladila. A částečně máte pravdu. Jelikož totiž šedá barva pochází z bíločerné barevné škály, je skutečně poměrně dobře kombinovatelná s jinými barvami. Ne každému však sluší a nelze ji stejně jako bílou či černou libovolně kombinovat s jakoukoli barvou, která vás zrovna napadne. Jak si tedy šedá stojí například v kombinaci s trendy barvami tohoto roku?

Viva Viva Magenta!

Pokud se ptáte, jaká barva ladí k šedé, pak je barva roku 2024 Viva Magenta jasná volba! Jedná se o odstín mezi červenou a růžovou a jako velmi výrazná barva se nádherně hodí nejen ke světlé šedé, ale také k temnějším odstínům. Tato kombinace bude slušet mnoha barevným typům a je jen na vás, jak moc prostoru jí ve svém šatníku dáte. Tak tedy, ať žije Viva Magenta, a to zejména v krásné kombinaci s šedou.

Další výrazné odstíny tohoto roku, které budou ve vašem outfitu náramně ladit s šedou barvou jsou Raspberry Blush, Cinnamon nebo Wenge. Všechny jsou poměrně teplé, a proto budou vynikat díky kontrastu s chladnou šedou barvou.

Pastelové kombinace

Viva Magenta je jasná, ale jaká barva ladí k šedé, pokud nechcete poutat tolik pozornosti? Samozřejmě se můžete držet vyšlapané cestičky a zvolit kombinaci s bílou a černou, nepřipadá vám to ale trochu jako nuda? Pokud ano, sáhněte po dalších sezónních barvách. Zejména světlejší šedé odstíny budou působit skutečně krásně v kombinaci s pastelovou lehce naoranžovělou barvičkou v odstínu Conch Shell.

Tlumené barvy

Zářivé barevné kombinace nejsou pro každého, a pokud preferujete tmavší outfity, sáhněte po odstínu Starry Night Blue nebo po ještě krásnější North Sea Green. Obě budou v kombinaci s šedou působit opravdu elegantně.