Krása a módaMóda

Outfit s koženou bundou: nestárnoucí klasika 3x jinak

Outfit s koženou bundou: nestárnoucí klasika 3x jinak

Kožené bundy jsou stále oblíbené a je možné je pokládat za klasický kousek v šatníku. Většina z nás koženou bundičku ve své skříni má, nebo přinejmenším někdy v minulosti měla Outfit s koženou bundou je totiž ideálním kompromisem mezi elegantním a sportovním stylem a zejména v období jara a podzimu je velmi praktický.

Kůže v ženském outfitu

Nebojte se koženou bundou doplnit i velmi ženské outfity se sukní či šaty. Vyberte si například delší sukni áčkového střihu do pasu v nějaké roztomilé pastelové barvě, doplňte ji obyčejným bílým tričkem a celý outfit završte kratším černým křívákem. A outfit nejen na rande máte jako vyšitý. Stačí si obout balerínky nebo bílé tenisky a vyrazit.

Párty, párty, párty

Pokud se chystáte na párty, možná přemýšlíte, co na sebe. Co takhle koženou bundu? S tou určitě neuděláte chybu. Základem jsou padnoucí černé džíny s vysokým pasem, a právě ona kožená bundička.

Někteří odvážlivci budou asi schopní vyrazit jen ve vhodné podprsence braletkového typu, pro nás poseroutky jsou na trhu ale krásná bodýčka. Ta mají oproti tílkům a tričkám obrovskou výhodu, že se nevyhrnují z kalhot a nemusíte si je proto každou chvíli zastrkovat zpátky.

V tomto sexy outfitu je zbytečné dumat nad barevnými kombinacemi, protože sázka na jistotu je takzvaný all black outfit.

Všechno není jen černé

Koženou bundu si nepředstavujte jen černou. Ta může na některých barevných typech působit poměrně tvrdě, a to není vždy žádoucí. Nebojte se proto poohlédnout po jiných barvách. Takovou hnědou koženou bundu snadno zkombinujete s bílým tričkem či košilí a svůj outfit s koženou bundou pak už jen doplníte o obyčejné modré džíny. Na nohy si obujte kvalitní kožené kozačky a máte hotovo.