Další

Jak zvětšit rty přirozenou cestou: 3 metody pro rok 2024

Jak zvětšit rty přirozenou cestou: 3 metody pro rok 2024

Zvětšení rtů bezesporu patří k nejžádanějším zákrokům estetické medicíny. Ženy touží po plných rtech, chtějí mít pusinku symetrickou a zkrátka díky zvětšení rtů pak nabývají na sebevědomí – cítí se mnohem více žensky. Jak zvětšit rty přirozenou cestou, aniž byste museli tzv. pod kudlu?

Jak zvětšit rty přirozenou cestou? A je to vůbec možné?

Možná i vás lákají plnější rty, bojíte se ale estetického zákroku. Proto se vám hlavou honí myšlenka, jestli lze rty zvětšit i bez nutnosti zásahu odborníků. A víte co? Pár způsobů, jak zvětšit rty přirozenou cestou, by to bylo. A vyzkoušet je můžete klidně hned teď.

  • Použijte konturovací tužku
  • Věřte síle lesku na rty
  • Zaměřte se na lip yogu

Pokud přemýšlíte, jak zvětšit rty přirozenou cestou, jsou tu metody nejen na bázi optického klamu, ale i speciální lip yoga. Pojďme si jednotlivé metody blíže představit.

Objevte kouzla při práci s konturovací tužkou

Chcete vědět, jak zvětšit rty přirozenou cestou? Pak se vyzbrojte konturovací tužkou! Je potřeba s ní zacházet s citem, protože když se to přežene, budete vypadat jako klaun. S konturovací tužkou si jemně obtáhněte rty (těsně za linií rtů) a nebojte se i lehce vymalovat požadovaný tvar. Poté naneste rtěnku a voila – vaše rty budou rázem působit větší a plnější.

Naučte se věřit obyčejnému lesku na rty

Byly doby, kdy lesk na rty nosila většina žen a dívek. Snad každá měla po ruce tubičku s leskem. Chcete-li si rty opticky zvětšit, používejte světlé a lehčí textury lesků na rty. Vaše rty díky nim budou působit plnější a šťavnatější na pohled.

Zamilujte se do lip yogy

Už jste někdy slyšeli o lip yoze? Jde o speciální cviky na rty, se kterými je možné dosáhnout jejich optického zvětšení a to přírodní cestou – tedy bez kosmetických zásahů i bez nutnosti používat líčidla. Mezi tyto cviky patří špulení rtů, stlačování rtů k sobě nebo pískání.