Horoskopy

Jak zjistit jméno svého anděla strážného: kdo vás chrání 2024

Jak zjistit jméno svého anděla strážného: kdo vás chrání 2024

Tolik, jako na světě existuje několik náboženství, tolik existuje pohledů na existenci andělů strážných a účel jejich existence mezi námi. Křesťané věří, že úkolem andělů strážných je ochrana lidí ve špatných situacích. Muslimové naopak věří, že strážní andělé jsou s vámi po boku v každém okamžiku, aby vás ochránili. Přemýšleli jste, jak jmenuje Váš anděl strážný? Pojďme ho společně objevit.

Kontaktujte svého anděla strážného

Zavřete se sami do tiché místnosti, abyste se mohli uklidnit své myšlenky. Jméno svého strážného anděla zjistíte za pomoci meditace. Pak se jednoduše zeptejte ve své hlavě na jméno svého anděla strážného. Pokud žádné jméno nepřijde, nezoufejte, vaši andělé se vám ozvou, až to budete nejméně čekat. Jméno si pak zapište do deníku.

Svého anděla strážného můžete také požádat o znamení například prostřednictvím modlitby nebo krátkou meditací s myšlenkou na útěchu od vašeho anděla strážného. Poté mějte své duchovní oko otevřené a hledejte znamení.

Jméno anděla strážného podle dne v týdnu

Kromě metody soustředění a meditace jméno svého anděla můžete určit také podle dne v týdnu, ve kterém jste se narodili.

Den narozeníJméno strážného andělaVlastnosti
PondělíArchanděl JophielMoudrost a inteligence
ÚterýArchanděl ChamuelLáska a svoboda
StředaArchanděl GabrielČistota a vzkříšení
ČtvrtekArchanděl RafaelLéčení a pravda
PátekArchanděl UrielSpirituálnost a dokonalost
SobotaArchanděl ZadkielHygiena a očištění
NeděleArchanděl MichaelSíla, ochrana a moc

Jak poznat, že je váš strážný anděl u vás?

Váš strážný anděl vám může dávat znamení a poselství, kterým byste měli věnovat pozornost. Mezi tyto znamení můžeme zařadit například náhlý příval tepla a energie, nevysvětlitelné zvuky, peříčka na nejrůznějších místech, náhlý pocit doteku nebo objetí nebo sny.