Krása a módaVlasy

Krátké účesy pro řídké vlasy: ty nejlepší pro rok 2023

Krátké účesy pro řídké vlasy: ty nejlepší pro rok 2023

Máte na hlavě tři vlasy děda vševěda a nevíte co s tím? Na trhu existuje mnoho přípravků, jak opticky dodat objem vlasů ale taktéž je i několik účesů, které vám pomohou, například: okouzlující copánek naruby nebo volnější dva drdůlky. Ovšem tupírování vlasů je někdy nezbytné.

Účes Bed-head

Tento krátký styl s ofinou je vhodný především pro blond vlasy. Je jedním z nejvíce trendy účesů pro jemné a řídké vlasy pro rok 2023. Světlé ofina a rozcuchané krátké vlasy dodávají tomuto stylu půvab a zároveň velice žádaný objem.

Copánek naruby

Vlasy jsou zapleteny naruby v obrácením směru. Zapleťte si vlasy do dvou částí a pak copánky volně omotejte přes hlavu a dopředu si na obličej stáhněte pár pramenů nebo ofinu. Dávejte pozor, aby copánek nebyl příliš pevný, jelikož by to mohlo působit splihlým dojmem. Po zapletení každou sekci jemně stáhněte a volné konce připněte sponkami abyste dosáhli wow efektu.

Elegantní účes Bob

Není nic elegantnějšího než klasický střih bobu s mnoha hladkých úhlů a textur. Dlouhá česaná ofina na jedná straně a na druhé, vlasy úhledně sčesané dozadu a zastrčené za ucho. Takže šikmý pramen směřuje k bradě. Žádné vlnění, nic složitého, ale zároveň vám zamaskuje jemné a řídké vlasy.

Roztomilý rozcuchaný drdol

Účes vhodný nejen pro dlouhé vlasy, ale i pro krátké typu lob. Vlasy si dejte do vysokého culíku a pevně zajistěte gumičkou. Stáhněte si vlasy, abyste se vyhnuli vzhledu hladkého culíku. Důkladně culík natupírujte. Uchopte části vlasů a připněte na všechny strany. Tímto způsobem vytvořte podobu drdolu. Na závěr vytáhněte přední části vlasů.

Péče o řídké vlasy

  • Používejte kvalitní vlasové přípravky
  • Nebarvěte si vlasy, nejkrásnější barva je ta vaše
  • Dbejte na dostatečný přísun vitamínů (A, B komplex, C, D, E)
  • Nemyjte si vlasy často a masírujte vlasovou pokožku