KrásaKrása a móda

Jak zhubnout stehna přes noc: Vyzkoušejte tohle!

Jak zhubnout stehna přes noc: Vyzkoušejte tohle!

Kdo z nás občas nepotřebuje rychle shodit nějaké to kilečko dolů? Dovolená se blíží a vaše „začnu zítra“ strategie ani letos nebyla úspěšná. Toužíte proto rychle dohnat to, co jste si naplánovali na několik měsíců téměř „přes noc“. Je to ale vůbec proveditelné?

Je to možné?

Jednoduše je nutné říct, že není. Za jednu noc čili za osm hodin, může vaše tělo skutečně zhubnout jen velmi málo tukové hmoty. I maximální objem je v tomto krátkém případě tak malý, že jej v podstatě nemáte šanci zpozorovat. Je zde však jedno velké ALE! Zejména v případech, kdy vás následující den čeká nějaká významná událost je pro vás patrně důležitější krátkodobý viditelný efekt než skutečná ztráta hmotnosti. A ten možný je.

Jak zhubnout stehna přes noc

Rad, jak zhubnout stehna přes noc najdete na internetu hodně. Některé jsou užitečné, jiné méně. Každému také nemusí všechny sedět. Zejména v případě, že vás takzvaně „tlačí čas“ se určitě nevyplatí spoléhat pouze na jednu. Na druhou stranu byste ale své rychlohubnutí neměli překombinovat.

Nejrychlejší cestou je zaměřit se na celé tělo. Při krátkodobém hubnutí se nemusíte obávat přílišného kalorického deficitu, který je z dlouhodobého hlediska nebezpečný. Nahraďte proto zhruba 30-40 % svého jídelníčku zeleninou. Je nízkokalorická a obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů. Ze svého jídelníčku vyřaďte potraviny bohaté na sůl jako jsou chipsy, uzeniny nebo některé sýry. Obloukem se rovněž vyhýbejte některým kuchyním včetně asijské, která také solí příliš nešetří.

Zařaďte pohyb. Můžete kombinovat kardio i silový trénink. Při silovém tréninku budujete svaly, které potom pálí energii, kterou přijmete. Kardio sice přispívá k budování svalové hmoty jen pomalu, kalorický výdej je ale i při těchto aktivitách větší.

Hubnutí stehen také můžete podpořit zábalem. Natřete si stehna kokosovým olejem a zabalte je do potravinové folie. Tím vytvoříte saunový efekt, který výrazně podpoří lokální hubnutí. Tomuto procesu se ale raději vyvarujte v létě, jelikož okolní horké počasí jej umí pěkně znepříjemnit.

Pokud vám jde o lokální hubnutí, můžete se vždy obrátit na pomoc k profesionálům a přebytečný tuk si nechat „odsát“. To je ovšem procedura poměrně drahá, nepříjemná a při nezměněném životním stylu navíc pouze přechodná.