Horoskopy

Jak zařídit byt podle znamení zvěrokruhu: 4 tipy pro domov, který vám sedne

Jak zařídit byt podle znamení zvěrokruhu: 4 tipy pro domov, který vám sedne

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní charakteristické rysy a preference, které se mohou promítat i do stylu, jakým by si měli zařídit své bydlení. Zde se podíváme na to, jak si zařídit byt podle zvěrokruhu. Jak promítnout svůj vkus a styl života do místa, kde bydlíme.

Moderní znamení zvěrokruhu (Beran, Lev, Střelec)

Tato znamení upřednostňují byty v moderním stylu, které zahrnují čisté linie, jednoduchý nábytek a vkusné doplňky. Takový byt je být výrazně otevřený, s designovým nábytkem a jasnými barvami, které odrážejí odvahu a vitalitu těchto znamení. Neměly by zde chybět výrazné doplňky, které se stanou klenotem takového bytu. Není zde míněna hromada malých dekorací, ale naopak, jeden či dva výrazné kusy.

Retro znamení zvěrokruhu (Rak, Štír, Ryby)

Znamení, která se kloní k retro životnímu stylu se budou takto rozhodovat také při vybavování bytu. Rozhodování padne jistě na zařízení bytu s výrazným vlivem minulých dekád. Co tím myslíme? Vintage nábytek, vzory a barvy z 70. a 80. let. To všechno vytváří útulný a nostalgický prostor. Dobové doplňky jsou samozřejmostí. Navštivte třeba nějaký bazar nebo burzu. Ze jistě naleznete učiněné poklady pro váš retro domov.

Boho znamení zvěrokruhu (Blíženci, Váhy, Vodnář)

Tato znamení zvěrokruhu mají sklon k bohémskému stylu života. Bydlení přizpůsobené tomuto stylu je u nich samozřejmost. V jejich domácnostech vládne uvolněný a eklektický styl. Barevné vzory, exotické textilie a ručně vyráběné doplňky dominují těmto obydlím. Vše je zde kreativní, krásné, originální. V takovéto domácnosti naleznete velké množství autorské tvorby a nejrůznějších doplňků.

Minimalistická znamení zvěrokruhu (Býk, Panna, Kozoroh)

Jedinci narozeni v minimalistických znameních svou domácnost potřebují mít také takto zařízenou. Vše zde bude jednoduché, účelné, vzdušné a prostorné.  Čisté linie, neutrální barvy a kvalitní nábytek  tvoří základ takového prostoru. Elegance a čistota, to jsou hodnoty, které tato znamení v zařizování bytu vyznávají.

Každý člověk, ať je narozen v jakémkoliv znamení zvěrokruhu, by se měl najít svůj vlastní styl, který by vyhovoval jejich osobnosti a vkusu. Tento text může být jakýmsi vodítkem, ale samozřejmě záleží především na individuálních preferencích každé osoby.