Další

Jak zachránit vztah a znovu se zamilovat: 4 způsoby

Jak zachránit vztah a znovu se zamilovat: 4 způsoby

Stát se to může každému. V jednu chvíli jste šťastně zamilovaná dvojice, kdy se jeden druhého nemůžete nabažit. A než se nadějete, rázem máte pocit, že mnohem více nežli spolu žijete vlastně vedle sebe. Jak zachránit vztah a znovu se zamilovat? Není hned nutné pálit mosty jen proto, že se mezi vámi vytratila vášeň.

4 způsoby jak zachránit vztah a znovu se zamilovat

Děje se to poměrně běžně. Partneři po nějaké době zjistí, že už to mezi nimi nejiskří jako na začátku. Nechtějí svůj vztah vzdát, ale zároveň se necítí dobře v tom stavu, ve kterém se jejich vztah nachází. Co s tím? Máme tipy, jak zachránit vztah a znovu se zamilovat. Dejte na ně a uvidíte, že se do vašeho vztahu vrátí nejen láska, ale i vášeň a chtíč.

  • Odpusťte si křivdy
  • Vzpomeňte si na začátky vašeho vztahu
  • Buďte spolu, ale dopřejte si i volnost
  • Dejte si načas

Odpusťte si křivdy

Stalo se mezi vámi něco, co nad vámi visí a dělá mezi vámi dusno? Mnohdy máme pocit, že když si daný problém vyříkáme, je to v pohodě. Ale může se stát, že se jeden vůči tomu druhému cítí ublížený a ukřivděný. Že to v sobě ještě úplně neuzavřel.

Proto si dopřejte čas a vzájemně si odpusťte staré křivdy a bolístky, které vás třeba už nějaký ten pátek trápí. Tzv. vyčistěte vzduch.

Vzpomeňte si na začátky vašeho vztahu

Zeptejte se sami sebe, proč jste se vlastně jeden do druhého zamilovali? Co byl ten důvod, proč to mezi vámi zajiskřilo? Připomenete si tak, proč z toho tenkrát byla láska jako trám. A najdete ji v sobě i dnes.

Buďte spolu, ale zároveň si dopřejte i volnost

Jak zachránit vztah a znovu se zamilovat? Když je vztah na začátku, trávíme jeden s druhým maximum času. Čím jsme spolu déle, tím více času trávíme od sebe. Najděte proto kompromis a začněte trávit čas nejen spolu, ale i každý zvlášť.

Dejte si načas

Pokud chcete dát vašemu vztahu druhou šanci, pak je třeba si uvědomit, že to nepůjde na lusknutí prstu a nestane se to přes noc. Ujasněte si, že chcete vztah zachránit oba a dopřejte si čas na nápravu toho, co se mezi vámi pokazilo.