Další

Jak vytrestat chlapa: pamatujte na těchto 6 pravidel

Jak vytrestat chlapa: pamatujte na těchto 6 pravidel

Pokud váš muž naštval, ať už čímkoliv, jistě vás napadla otázka, jak ho potrestat. Vždyť si to přece zaslouží, když váš nerespektuje. Přinášíme vám několik strategií, jak „zlobivého chlapa“, který se nechoval, jak se sluší a patří, potrestat.

  • Udržte své emoce na uzdě
  • Buďte dominantní
  • Buďte sebevědomá
  • Zrcadlete jeho chování
  • Odložte veškerou komunikaci
  • Nepřežeňte to

Udržte své emoce na uzdě

Pokud zjistíte pochybení vašeho muže, zkuste se nejprve uklidnit. Pokud to nezvládnete, prostě odejděte. To ho dostane do nejistoty a nebude vědět na čem je. Jakmile se uklidníte, můžete vymyslet dokonalý plán. Nikdy nedovolte, aby měl pocit, že jste ztropila scénu, to ho odradí.

Buďte dominantní

Stůjte si za svým. Váš muž vás naštval a měla byste mu to dát najevo. Buďte dominantní, to ho zaskočí, ale zároveň nabudí, aby se více snažil. Vždyť je to přece od přírody lovec, ne?

Buďte sebevědomá

Pokud s vámi muž zacházel špatně nebo vám provedl něco zlého, nedávejte najevo zhroucení. Mějte sebeúctu a nikdy muži nedovolte, aby měl pocit, že vás může ovládat a tohle si vůbec dovolit! Jedině tak vás bude respektovat.

Zrcadlete jeho chování

Pokud vás celý den nekontaktoval, protože šel s klukama na pivo, pamatujte si to, až příště půjdete s kamarádkama na víno. Dejte mu ochutnat vlastní medicínu, pak si rozmyslí, jestli se jeho nežádoucí chování bude opakovat.

Odložte veškerou komunikaci

Obecně u mužů platí pravidlo, že nereagují na slova, ale na to, co děláme. Pokud se odmlčíte a přestanete mu co hodinu posílat fotografie toho, co právě děláte, znejistí, protože nebude mít na co reagovat.

Bude to právě on, kdo se bude muset začít dožadovat kontaktu poté, co má průšvih. Neptejte se, co dělá, nechte ho, ať se ptá on vás.

Nepřežeňte to

Je důležité si uvědomit, že i my ženy občas věci vnímáme hůře, než ve skutečnosti jsou – tím ale neomlouváme buranské a tyranské chování chlapů! Proto s odmlčením a potrestáním nepřežeňte, obzvláště pokud chcete se svým mužem strávit i příjemné chvilky.