HoroskopyKrása a móda

Jak si vybrat perfektní účes podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Jak si vybrat perfektní účes podle vašeho znamení zvěrokruhu?

Někdo se o radu ohledně nového účesu obrací na kamarádky, na rodinu, na kadeřnici nebo dokonce ke hvězdám. A jaký účes byste podle vašeho znamení zvěrokruhu měli zvolit vy?

Beran (21.3.-20.4.)

Berani jsou známí jako odvážní, nebojácní a dobrodružní jedinci. Proto připadá v úvahu odvážný a ostrý styl. Nemusíte bát ani extravagance, protože co se týká účesů, můžete se doopravdy vyřádit.

Býk (21.4.-21.5.)

Býk je praktický a má rád pohodlí. Toto znamení sází na klasiku a nadčasovost, která se snadno udržuje. Vhod připadají svěží vlny nebo jednoduchý, elegantní účes, který doplní uzemněnou povahu tohoto znamení. Co se týká barvy vlasů, tak ideální je sázka na přirozenost.

Blíženci (22.5.-21.6.)

Blíženci jsou známí svou dvojí povahou a všestranností. Dokážou proto bez námahy experimentovat s různými účesy. Vrstvený střih s ofinou nebo hravý bob bude tím pravým ztělesněním dynamické osobnosti.

Rak (22.6.-22.7.)

Rak je pečující a citlivý, často tíhne k jemným a romantickým účesům. Jejich pečující a intuitivní osobnost doplní volné, jemné kadeře nebo účes hozený na stranu. Přednost mají jemné a přirozené barvy vlasů, které umocní auru vaší osobnosti.

Pro zářivé blond vlasy bez žlutých odlesků vyzkoušejte Syoss z fialové řady

Lev (23.7.-22.8.)

Sebevědomí a dramatičtí lvi touží po pozornosti. Proto je ideální volbou odvážný a dramatický účes, jako je objemná hříva nebo stylový pixie s odvážnou barvou. Takový styl účesu bude odpovídat sebevědomé a teatrální povaze.

Panna (23.8.-22.9.)

Panny oceňují přesnost a jednoduchost. S jejich praktickou a organizovanou osobností bude souznít upravený a dobře udržovaný účes jako je například hladký bob. Toto znamení také může dávat přednost přirozeným barvám vlasům nebo jemným melírům, které zvýrazní jejich krásu.

Váhy (23.9.-23.10.)

Váhy si ve svém životě cení rovnováhy a harmonie. Vyvážený účes, například dlouhé vrstvy nebo střední dlouhý střih rámující obličej, doplní jejich smysl pro rovnováhu a krásu a zároveň ukáže jejich hodnoty.

Štír (24.10.-22.11.)

Štír vyzařuje intenzitu a tajemství. Mohou se proto pochlubit odvážnými a smyslnými účesy, jako jsou dlouhé, splývavé vlasy nebo elegantní účes. K jejich magnetické a záhadné auře se hodí syté a hluboké barvy vlasů, jako je tmavě hnědá nebo černá s jemným melírem.

Střelec (23.11.-21.12.)

Dobrodružní a svobodomyslní Střelci dávají přednost něčemu snadnému. Dlouhé volné vlny nebo bezstarostný bohémský účes budou souznít s jejich svobodomyslnou a dobrodružnou povahou.

Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kozoroh je disciplinovaný a cení si praktičnosti. Mohou dávat přednost elegantním a sofistikovaným účesům, jako je klasický bob nebo elegantní drdol. Nadčasové a tradiční barvy vlasů, jako jsou přírodní brunety nebo tmavé odstíny, by rezonovaly s jejich zodpovědnou a ambiciózní povahou.

Vodnář (21.1.-20.2.)

Vodnáři jsou známí svým inovativním a nekonvenčním myšlením. Jejich individualitu a kreativitu vyjadřují jedinečné, ostré účesy, jako je vyholený střih nebo zářivé pastelové barvy.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby jsou zasněné a romantické, proto se často přiklánějí k éterickým a rozmarným účesům. Měkké rozpuštěné kadeře nebo bohémsky laděný cop se hodí k jejich soucitné a umělecké osobnosti. Mohou se rozhodnout také pro jemné a přirozené barvy vlasů, které umocní jejich jemnou auru.