Horoskopy

Dnešní horoskop – neděle 18.2.2024. Blížence může zaskočit zpráva z rodiny, Váhy řeší peníze

Dnešní horoskop – neděle 18.2.2024. Blížence může zaskočit zpráva z rodiny, Váhy řeší peníze

Beran

Dnes je štěstí na vaší straně. Můžete se na něj spoléhat ve všech činnostech, do kterých se pustíte. V zaměstnání můžete prokázat svou silnou stránku, kterou jsou jasné nápady. Ty dokážete prezentovat tak, že je ostatní nejenom pochopí, ale navíc se pro ně nadchnout. Vedení týmu je něco, co vám půjde úplně samo. Pokud chcete zhubnout, měli byste do svého jídelníčku zařadit co nejvíce zeleniny. Každé jídlo by mělo obsahovat určitou porci zeleniny.

Býk

Něco z minulosti se vám nyní vrátí jako bumerang. Může to být nedořešená záležitost nebo něco, co jste neudělali dobře. To může zvýšit úroveň současného stresu, takže se snažte pracovat na své psychické pohodě. Dohání vás únava. Zapomínáte dostatečně odpočívat. Uvědomte si, že život není jenom o práci. Vyhněte se cukru ve svém jídelníčku. Hrozí vám problémy se zuby, které sladké pokrmy jen podpoří. Nezapomeňte si pravidelně čistit zuby.

Blíženci

Ztrácíte až příliš času triviálními záležitostmi, což odvádí vaši pozornost od skutečných problémů. Zaskočit vás může zpráva, kterou se dozvíte od někoho z rodiny. Pokud nevíte, jak s ní naložit, promluvte si o ní s osobou, které důvěřujete. Důvodem vaší únavy je to, že se soustředíte na příliš věcí najednou. Zkuste si své povinnosti řešit jednu po druhé. V oblasti vztahů vám to půjde velmi dobře. Jste dostatečně citliví pro řešení jakékoli události

Rak

Dnes u vás platí: co na srdci, to na jazyku. Někteří lidé mohou vaši upřímnost ocenit, celé řadě ostatních to ale může být nepříjemné. Zkuste se trochu kontrolovat, zejména pokud máte nutkání říci něco nepříjemného. Na provokace nemusíte odpovídat. Energii si můžete dobít tak, že strávíte nějaký čas o samotě. To ale pro vás nemusí být zrovna jednoduché. Veškeré záležitosti řešte s dávkou trpělivosti.

Lev

Snažte se užívat si svého života naplno. Pro jednou neřešte důsledky svých činů. Rychlá rozhodnutí budou podpořena štěstím, takže je velká možnost, že při nich nešlápnete vedle. Ve vztazích se nechte vést svou intuicí. Ve vašem životě existuje něco, co je zapotřebí změnit. Zatím ale nevíte, co přesně by to mělo být. Nechte věcem volný průběh. Za chvíli budete věci vidět jasně. Na poli práce se mohou objevit nečekané příležitosti.

Panna

Neposlouchejte rady svého okolí, snažte se spoléhat spíše sami na sebe a na svůj úsudek. I když se to nakonec neukáže jako dobrá možnost, jediná osoba, na kterou se budete moci zlobit, budete vy sám. Přijmout zodpovědnost za své činy je něco, co vám nedělá potíže. Předtím, než se k něčemu zavážete, si pořádně promyslete, co to pro vás bude znamenat. Nemusíte pomáhat ostatním na svůj vlastní úkor. Pokud se chcete vyhnout zbytečným komplikacím, dejte si na čas s papírováním.

Váhy

Budete středem pozornosti, což vám vyhovuje. Nebojíte se vyjádřit své názory, i když víte, že řada lidí bude mít odlišný pohled na věc. Umíte přesvědčit ostatní lidi, aby s vámi spolupracovali. Vyhněte se vášnivým diskuzím, protože ty vás jen připravují o energii. Nakonec stejně dosáhnete svého. Soustřeďte se sami na sebe a najednou uvidíte v jasných barvách své plány do budoucna. Kontrolujte své finance a vyhněte se nadměrnému utrácení.

Štír

Máte dojem, že věci kolem vás se dějí příliš rychle. Nebojte se říci, že potřebujete zpomalit. Vzpomeňte si, že jste několikrát byli v situaci, kdy ostatní nestačili vašemu tempu. Snížit se na jejich rychlost pro vás nebyl problém. Nyní je řada, aby vaše okolí pro vás udělalo totéž. Vaše mysl a tělo jsou v dokonalé harmonii, díky čemuž působíte vyrovnaně. To je velmi přitažlivé zejména pro opačné pohlaví. Chcete-li podpořit své zdraví, zacvičte si.

Střelec

Konečně jste spokojeni sami se sebou. Přestáváte řešit nějaké to kilo navíc a nedostatky a chyby, kterých jste se dopustili. Tento vyrovnanější přístup vám přinese skvělé výsledky. Uvědomíte si, že ne vždycky je třeba pracovat pod tlakem. Váš rostoucí optimismus vás nabíjí energií. Využijte ji ve prospěch svého těla – běžte si zacvičit nebo alespoň na dlouhou procházku. Nacházíte-li se ve slepé uličce, nechte si poradit od zkušenější osoby. Říci si o radu je pro vás obtížné, je to ale prospěšné.

Kozoroh

Právě dnes je skvělý čas začít pracovat na své budoucnosti. Stanovte si své cíle a zasejte první semínka, která vás k němu mají dovést. Je důležité, abyste dostatečně odpočívali. Nadbytek energie vás nutí neustále něco dělat, přitom byste ale měli šetřit energií. Ta se vám totiž v následujících dnech bude hodit a její zdroje dochází. Nedělejte si starosti s vyřizováním administrativních záležitostí. Uvidíte, že odklad se vám nakonec vyplatí.

Vodnář

Dostanete dobré zprávy, což může zlepšit vaši náladu. Díky tomu se cítíte plní sil a můžete se tak soustředit na ty činnosti, které jste dlouhodobě odkládali. A nezáleží na tom, jestli jsou pracovní povahy, nebo jde třeba o mytí lednice. Dnes toužíte jít mimo vyšlapané cesty, díky čemuž si uvědomíte, jak skvělé máte nápady. Podpořte své zdraví tím, že začnete pít dostatečné množství tekutin. Když někam půjdete, vezměte si láhev vody s sebou.

Ryby

Cítíte, že vám v životě něco chybí. Nejste ale schopni definovat, co přesně to je. Odpočiňte si a příliš nad tím nepřemýšlejte. Teprve časový odstup vám pomůže lépe pochopit sebe sama. Nebojte se zpomalit tempo života a upravit si své priority. Dnes můžete působit trochu hádavě. Vaše podrážděnost je ostatním nepříjemná, takže se snažte šetřit uštěpačnými komentáři a kritikou ostatní. Dělejte si věci po svém, nepotřebujete schválení ostatních.