Další

Jak poznat muže pro společný život: 3 vlastnosti, které hledejte

Jak poznat muže pro společný život: 3 vlastnosti, které hledejte

Hledání vhodného partnera může být práce na celý život. Ptáte se, proč vaše vztahy vždycky ztroskotají a proč pořád dokola narážíte na muže, kteří za nic nestojí? Možná si vybíráte ty nepravé. Poradíme vám, na jaké vlastnosti se u mužů zaměřit. Víme, co musí mít pravý muž s velkým M.

Muž s velkým M

Každá žena očekává od svého partnera trochu něco jiného. Některé dámy ocení smysl pro humor, jiné si zakládají především na společných zájmech. Existují dámy, které hledají partnera upřímného, tolerantního nebo takového, které o ně bude pečovat. To vše je samozřejmě důležité. Prozradíme vám ale, co je ze všeho nejdůležitější. Tady jsou tři vlastnosti, které by váš ideální partner rozhodně měl mít.

1. Komunikativnost

Komunikace je základem každého vztahu. Je naprosto běžné, že mají partneři rozdílné názory, neshodnou se ve výběru pohovky nebo na tom, kam jet v létě na dovolenou. Lišit se mohou také jejich názory na výchovu dětí. Je však třeba, aby spolu muž a žena mluvili!

Ženám obvykle komunikace nedělá problém, ale s muži je to horší. Partner, který se hned urazí a odejde z místnosti, není ten pravý. Mlčením se nic nevyřeší, všechny problémy se tím jen zhoršují. Je třeba diskutovat a hledat kompromisy. 

2. Věrnost

Bohužel věrnost ve vztahu není samozřejmostí, ačkoliv ji mnoho žen za samozřejmost pokládá. O to více jsou pak překvapené, když zjistí, že je jejich partner podvádí. Věrný partner je takový, který ženu nepodvádí s jinou ženou a plánuje s ní společnou budoucnost. Představí ji rodině a přátelům, mluví s ní o svatbě nebo o založení rodiny. 

Jak poznáte věrného partnera? Věrný muž nemá co skrývat. Bez obav vám představí své kamarádky, vezme vás na večírek s kolegy z práce. Řekne vám kam jde a nebere si s sebou telefon pokaždé, když odchází z místnosti.

3. Empatie

Muži rádi hledají řešení, ale ženy zkrátka někdy potřebují jen pochopit, pohladit a utěšit. Potřebují se svěřit se svými problémy, vypovídat, cítit, že jim někdo rozumí. Hledají tak muže, který je empatický a který se jejich problémům (a případným slzám) nevysměje. Pro ženy je důležité cítit, že vedle sebe mají někoho, o koho se mohou opřít a koho zajímá, jak se cítí.