Horoskopy

Dnešní horoskop – středa 15.11.2023. Lev by měl zapracovat na svém milostném vztahu, Kozoroh může narazit na lásku

Dnešní horoskop – středa 15.11.2023. Lev by měl zapracovat na svém milostném vztahu, Kozoroh může narazit na lásku

Beran

Ať už na dnešní večer plánujete cokoliv, bude lepší změnit názor. Večer se totiž nebude odvíjet podle vašeho očekávání, spíš naopak. Pokud tedy můžete, snažte se strávit čas o samotě. V zaměstnání se zaměřte na detaily. Přílišný spěch může znamenat, že přehlédnete něco velmi důležitého a dopustíte se zbytečné chyby. Dejte si raději na čas, ale zaměřte na dobrý výsledek. Kvalita je dnes lepší než kvantita. Trpělivost by měla být vaším dnešním heslem.

Býk

Pokud se opakovaně ale neúspěšně snažíte o to, aby vám ostatní rozuměli, bude načase změnit přístup. Černá barva vám dnes může pomoci, abyste získali nový pohled na svět a překonali všechny své obavy. Nekritizujte práci někoho jiného. Na vině je pouze odlišný přístup k věci, výsledek nakonec bude v pořádku. Snažte se více chápat ostatní lidi a jejich záměry. Buďte otevření k novým metodikám, uvidíte, že se máte kam posunout.

Blíženci

Díky dnešnímu astrálnímu postavení máte příležitost nahlédnout na svůj vztah z jiného úhlu. To vám může pomoci ještě důvěrněji poznat svého partnera a prohloubit vzájemný vztah. Sledujte zprávy, které se týkají vaší profese. Je velká pravděpodobnost, že určitá informace vás může motivovat k činům, jež vám mohou připravit různé kariérní příležitosti. Využijte nápady, které se vám rodí v hlavě. V ohrožení je zdraví dýchacích cest.

Rak

Zadaní, ve vztahu se vyskytuje problém, jehož řešení se dlouhodobě vyhýbáte vy i partner. Dnes je dobrý čas na to, ho otevřít. Buďte otevření a upřímní. Nezadaní, vy máte velkou šanci, že narazíte na někoho opravdu výjimečného. Dnešní den v zaměstnání bude náročný, bude ale stát za to. Získáte důležitý projekt, ve kterém ukážete, co se ve vás skrývá. Dveře k novým příležitostem se otevírají! Je zapotřebí zůstat vytrvalí a tvrdě pracovat.

Lev

Máte strach komunikovat otevřeně se svým partnerem, protože se bojíte negativních důsledků. Rozhodnout se je náročné. Pamatujte si ale, že štěstí stojí při vás. Jakákoli snaha o zlepšení vztahu bude mít významný dopad. Začněte postupovat malými krůčky. Zaměřte se na zdraví vašich kloubů a kostí. Před každým cvičením se nezapomeňte rozehřát. Věnujte se méně dynamickým sportům, jako je například jóga nebo plavání. Zvyšte množství vápníku a vitamínu D ve své stravě.

Panna

Ve vztahu může dojít ke konfliktu. Pomalu ale jistě se naplňoval pohár napětí, až dnes konečně přetekl. Pokud se chcete konfliktu vyhnout, pak bude lepší, když si dáte pozor na to, co vlastně říkáte. Vciťte se do pohledu svého partnera. Pamatujte si, že práci je zapotřebí střídat s odpočinkem. Naslouchejte svému tělu, které vám dá jasně najevo, když mu něco chybí. Možná je všechno, co nyní potřebujete pouze dostatečný spánek.

Váhy

Ve vztahu jste otevřenější a přirozenější. Vyplynulo to z vás bez jakékoli touhy se v těchto oblastech zdokonalit. Je to z důvodu toho, že vás partner silně přitahuje. Nebojte se ukázat své skutečné emoce. V profesionálním prostředí našlapujte po špičkách a zbytečně nemluvte. Existuje velká pravděpodobnost, že některý z vašich kolegů, který se tváří jako přítel, vás chce zradit. Důvodem je jeho touha postoupit v kariéře. Chraňte si své zájmy.

Štír

Budete mít chuť vyzkoušet něco nového. Ve vašem vztahu panuje romantika a vášeň, takže je ideální čas na plnění i těch nejtajnějších tužeb. Využijte příležitosti a seznamujte se s novými lidmi, obzvláště pokud jste nezadaní. V zaměstnání je vhodnější zvolit konzervativnější přístup, i když máte chuť využít svoji kreativitu na maximum. Neutrácejte peníze za zbytečnosti, protože existuje pravděpodobnost, že v budoucnu budete potřebovat větší finanční sumu na opravy.

Střelec

Toužíte být chvíli o samotě. To se může dotknout vašeho partnera. Je třeba vysvětlit mu situaci. Díky tomu, že budete sami, můžete získat nový pohled. Dobijete si baterky a pak můžete vše svému partnerovi vynahradit. Dnešní den není vhodný na řešení náročných úkolů. Udělejte jen to nezbytné a zbytek si odložte na později. Nezapomeňte hodně odpočívat. Nejděte hlavou proti zdi. Uvědomte si, že někdy je lepší ustoupit a mít klid.

Kozoroh

Nezadaní, dnes se můžete setkat s někým opravdu výjimečným. Tato osoba vás okouzlí a stane se pro vás inspirací. Má zajímavé nápady, díky kterým prožijete nové zážitky. Jen je třeba přijímat neznámé osoby ve svém životě. Buďte k ostatním přátelští a zachovejte si pozitivní myšlení. V ohrožení je váš trávicí systém. Vylepšete si jídelníček. Zařaďte potraviny bohaté na probiotika, jako jsou fermentované výrobky a kysané mléčné produkty. Jezte v klidu, vyhraďte si na jídlo dostatek času.

Vodnář

Je třeba věnovat pozornost svému nitru. Vaše emoce vám mohou napovědět, co je třeba udělat, abyste byli šťastní. Dosud jste upřednostňovali spíše logiku, nyní je čas nechat jít do popředí pocity. Zaměřte se na své duševní zdraví. V tom vám může pomoci meditace, jóga a dostatek relaxace. Připravte si horkou koupel s uvolňujícími esenciálními oleji. Proti stresu působí také zdravá strava a dostatek pohybu.

Ryby

Pokud toužíte po romantickém vztahu, bude třeba trochu změnit svou rutinu. Jste zvyklí na život o samotě, takže si podvědomě ničíte veškeré šance na začátek nového vztahu. Začněte například tím, že do svého bytu pořídíte nové doplňky nebo změníte svůj vzhled. Tyto malé změny mohou vést ke změnám vašeho vnitřního já. Také k vám mohou přinést někoho opravdu zajímavého. V zaměstnání se dnes necítíte pohodlně. Bude pro vás lepší, když se zaměříte na jednodušší úkoly.